Kultura - strona główna powiat Włocławski - Wiadomości Wiadomość 0 Wiadomości - strona główna Włocławek - kultura Włocławek - wiadomości

Ruszyły zapisy na pierwszy po przerwie, prezydencki rajd rowerowy

  • Ruszyły zapisy na pierwszy po przerwie, prezydencki rajd rowerowy Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski zaprasza na rajd rowerowy, który odbędzie się 13 czerwca 2021 r. Rozpoczęcie o godz. 10:00 na stadionie Przylesie na włocławskim Zazamczu. Trasa będzie liczyć około 20 km i prowadzić będzie przez: Wieniec Zdrój – Wieniec – Machnacz – Porazę – Mazury. Zakończenie przewidziane jest na ok. godz. 14:00 wspólnym ogniskiem w Parku na Słodowie.

Aby wziąć udział należy zapisać się w Informacji Turystycznej oraz posiadać sprawny rower. Zapraszamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej, ul. Warszawska 5, tel. 54 411 27 57, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.30.

Zapisy przyjmowane są do czwartku 10 czerwca 2021 r.

Przy zapisywaniu się należy podać imię i nazwisko. Wpisowe wynosi 10 zł od osoby, dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji) 5 zł. W ramach opłaty organizator zapewnia: ubezpieczenie, obsługę medyczną, pamiątkowy znaczek, poczęstunek.

Wycieczka rowerowa odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, prosimy o dostosowanie stroju do pogody. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania obowiązujących zaleceń reżimu sanitarnego w związku z epidemią COVID 19.

Ilość uczestników jest ograniczona.