KALENDARZ IMPREZ


Zapraszamy do zwiedzania wystawy.,,Ciemno wszędzie czyli od czerni do czerni”

Jak najlepiej opisać rozgrywające się na naszych oczach wydarzenia ostatniego roku? Warto spróbować przekazu za pomocą sztuki. Znany już dobrze włocławskiej widowni prof. Paweł Lewandowski-Palle zaprosił artystów z całej Polski do malarskiego przelania swoich odczuć z minionego roku na płótno. Na zaproszenie odpowiedziało aż siedemdziesięciu siedmiu artystów, sam kurator również zamieścił swoją pracę. W ten sposób na wystawie zaprezentujemy 78 obrazów, będących artystyczną wizją minionych miesięcy, które dla wielu są właśnie ciemnością. Wśród biorących udział w wystawie odnajdziemy studentów i profesorów, rozpoczynających artystyczną drogę i tych już pewnie po niej kroczących. Każdy z uczestników przekazał w swojej pracy coś z siebie, by wspólnie opisać początek lat 20-tych XXI wieku. Wystawa będzie czynna od 5 maja, od godziny 15.00 Zapraszamy do zwiedzania, zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi. Wystawa czynna do 6 czerwca.

W czasie pandemii ,kiedy tęsknimy za koncertami ,,na żywo: zapraszamy do obejrzenia koncertu zespołu NESTOR BAND,KTÓRY ODBYŁ SIĘ W LIVERPOOL.

KONCERT URODZINOWY TADEUSZ NESTOROWICZ WHAT A WONDERFUL WORLD.

TRIBUTE TO LOUIS ARMSTRONG NESTOR BAND MUZYCY: TADEUSZ NESTOROWICZ – TRĄBKA WACŁAW ZARĘBSKI – SAKSOFON, KLARNET ARTUR TOMCZAK – PUZON WOJCIECH JAWORSKI – PIANO ANDRZEJ WALUS – HAMMOND TOMASZ WILCZYŃSKI – KONTRABAS MATEUSZ MANIAK – PERKUSJA ROMAN SONNERBERG – VOCAL ANNA MAJKUT – VOCAL

TA WYJĄTKOWA PŁYTA DO NABYCIA W SIEDZIBIE RADIA HIT PRZY UL.PTASIEJ 3 TEL.

54-233-13-00

———————————————————————————————————-


NOWE CENTRUM LIPNA ZAPRASZA NA ZAKUPY NIE TYLKO OD ŚWIĘTA.
WIELKANOC PRZED NAMI – ZAPRASZAMY.