Kultura - strona główna powiat Włocławski - Kultura powiat Włocławski - Wiadomości Włocławek - kultura

Rajd rowerowy do Chełmicy

  • Rajd rowerowy do Chełmicy Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Jesienną Rekreację z OSiRem. W Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 5 można zapisywać się na wycieczkę rowerową. Wydarzenie będzie miało miejsce 30 października 2021r., a pojedziemy na stadion w Chełmicy, na którym czekać będzie sportowa niespodzianka. Wszystkich chętnych ze sprawnymi rowerami i dobrym humorem zapraszamy do Informacji Turystycznej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:30. Zapisy potrwają do 28 października.

Przy zapisywaniu się należy podać imię i nazwisko. Wpisowe niezmiennie wynosi zaledwie 10 zł od osoby dorosłej i 5 zł od dziecka do lat 18 oraz emerytów i rencistów po okazaniu legitymacji. Telefon kontaktowy 54 411 27 57 (zapisy tylko osobiście). W ramach imprezy zapewniamy: ubezpieczenie, obsługę medyczną, kiełbaskę z ogniska, gadżety okolicznościowe, a także dobry humor i miłe towarzystwo.

Start odbędzie się w sobotę, 30 października o godzinie 10:00 na włocławskim Zawiślu (ul. Obrońców Wisły 1920). Trasa będzie liczyć ok 30 km. Zakończenie planowane na ok godz. 16:00 na Przystani przy ul Piwnej 1a.

Wyjazd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, prosimy o dostosowanie stroju do pogody. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu oraz obowiązujących zaleceń reżimu sanitarnego w związku z epidemią COVID 19.

Ilość miejsc jest ograniczona.