powiat Włocławski - Wiadomości Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

W Hali OSiR we Włocławku 4 maja ruszy Powszechny Punkt Szczepień

W Hali OSiR we Włocławku 4 maja ruszy Powszechny Punkt Szczepień

Punkt będzie pracował przez 7 dni w tygodniu od godziny 8:00 do 18:00.
Na szczepienie przeciwko covid-19 w tym punkcie, jak i we wszystkich innych punktach szczepień, można zarejestrować się na kilka, znanych już wszystkim, sposobów.
Można zarejestrować się elektronicznie poprzez e-rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl.
System zaproponuje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko danego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie dogodny albo osoba będzie chciała zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że pacjent skorzysta z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla siebie datę i lokalizację.
Zapisy telefoniczne do Powszechnego Punktu Szczepień w Hali OSiR odbywają się w dni powszednie w godzinach 8:00-16:00 pod numerami tel. 512-423-991 oraz 507-479-534.
Aby zarejestrować się na szczepienie przeciwko covid-19, można też zadzwonić na infolinię NFZ pod numer 989. Konsultanci pomogą znaleźć punkt szczepień niedaleko miejsca zamieszkania, z dogodnym terminem.
Pod adresem: http://www.wloclawek.pl/pl/artykul/76/17528/4-maja-rozpoczna-sie-szczepienia-w-hali-osir-jak-sie-zarejestrowac udostępniamy ankietę dla osób zarejestrowanych i apelujemy o to, aby na szczepienie przychodzić już z wypełnioną wcześniej ankietą. To usprawni proces szczepienia, ale nie jest obowiązkiem.

(W.M)