Kultura - strona główna powiat Włocławski - Kultura powiat Włocławski - Wiadomości

Ogólnopolski konkurs”Modernizacja Roku & Budowa XXIw”.

Trwa ogólnopolski konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXIw.”. Niezwykle miło jest nam poinformować, iż wśród inwestycji zakwalifikowanych do plebiscytu znalazł się projekt: „Budowa obiektu wielofunkcyjnego: kultura, historia, bezpieczeństwo publiczne Brześć Kujawski”. Konkursowi towarzyszy internetowy plebiscyt na najpopularniejsze budowy i modernizacje w Polsce. Zapraszamy do udziału w głosowaniu internautów.

Ogólnopolski Konkurs Budowlany dla inwestorów, wykonawców i projektantów ma już długą, ponad dwudziestoletnią tradycję. Co roku do biura organizacyjnego spływają zgłoszenia od ambitnych, pełnych zapału ludzi, którzy chcą zmieniać na lepsze otaczającą ich rzeczywistość. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też powiaty, urzędy miasta, instytucje i deweloperzy” – piszą na swojej stronie organizatorzy konkursu.

Celem Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych („modernizacji”) oraz nowych obiektów ukończonych do I kwartału 2021 r. wyróżniających się szczególnymi walorami. Ideą Konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy, rewitalizacji terenów, rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.

Aby wziąć udział w głosowaniu należy wejść na stronę: https://bit.ly/3wLoCRH. Głosować można raz dziennie do 10 maja br. do godz. 12:00.