Kultura - strona główna powiat Aleksandrowski - Kultura powiat Lipnowski - Kultura powiat Radziejowski - Kultura powiat Toruński - Kultura powiat Włocławski - Kultura powiat Włocławski - Wiadomości Włocławek - kultura

Uwaga! Zamkniete muzea we Włocławku i Nieszawie. Nowe zasady zwiedzania Skansenu w Kłóbce.

Szanowni Państwo, Drodzy Goście!
W związku z aktualnymi obostrzeniami związanymi z COVID-19, wynikającymi z rozporządzeń Rządu RP, od dnia 20 marca 2021 r. oddziały muzeum we Włocławku oraz w Nieszawie będą zamknięte dla zwiedzających. Jednocześnie zostają odwołane wszystkie, zaplanowane do 9 kwietnia br. wydarzenia z udziałem publiczności. Interesantów prosimy o kontaktowanie się w sprawach pilnych telefonicznie lub elektronicznie.
Park etnograficzny w Kłóbce będzie udostępniony dla zwiedzających tylko do spacerów po terenie, bez możliwości zwiedzania wnętrz obiektów. Zawieszone zostaje zwiedzanie z przewodnikiem i audioprzewodnikiem. Przy wejściu na teren skansenu obowiązuje zakrywanie ust i nosa przy pomocy maseczki oraz dezynfekcja rąk. Osoby zwiedzające powinny zachować między sobą odległość 2 m.
Za wszystkie utrudnienia przepraszamy
____________________________________________________________________________________
Kujawsko-Dobrzyński Park Etnograficzny w Kłóbce jest czynny od wtorku do niedzieli w godz. od 10.00 do 16.00. W Niedzielę Wielkanocną skansen będzie nieczynny, natomiast będzie otwarty w Poniedziałek Wielkanocny. Bilety wstępu: normalny – 9 zł/os.; ulgowy – 6 zł/os umożliwiają samodzielne zwiedzanie terenu wsi skansenowskiej oraz parku dworskiego.