Kultura - strona główna powiat Włocławski - Kultura powiat Włocławski - Wiadomości

Ruszyły zapisy na VI Memoriał im. Czesława Wasielewskiego

Od 18 lutego można dokonywać zapisów na VI Memoriał im. Czesława Wasielewskiego. Jedna z największych imprez biegowych w powiecie włocławskim odbędzie się w sobotę, 25 maja. Memoriał im. Czesława Wasielewskiego – bieg uliczny na dystansie 10 km, na stałe wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń sportowych, odbywających się na terenie gminy Brześć Kujawski i powiatu włocławskiego.

Tegoroczna, szósta edycja imprezy, która odbędzie się 25 maja br., ponownie stała się częścią cyklu biegów Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Koszt uczestnictwa w biegu głównym wynosi 30 złotych i dla tej kwoty obowiązuje termin wpłat do 17 maja br. włącznie. W późniejszych dniach opłata startowa wzrasta: do 40 złotych (do dnia 24 maja) oraz do 50 złotych, jeśli uiszczana jest w Biurze Zawodów w dniu wydarzenia. Zwolnieni z opłaty są goście zaproszeni przez Organizatorów oraz osoby powyżej 70. roku życia. Towarzyszące biegowi głównemu Biegi Memoriałowe dla Dzieci i Młodzieży są bezpłatne. Limit zawodników w biegu głównym wynosi 300 osób, natomiast limit młodych uczestników we wszystkich biegach łącznie wynosi 150 osób. Szczegółowy regulamin wydarzenia oraz możliwość zapisów dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej biegu www.memorial.brzesckujawski.pl

Aby dokonać rejestracji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://sportmaniacs.com/pl/services/inscription/vi-memorial-im-czeslawa-wasielewskiego Należy pamiętać, że formularz dostępny jest dopiero po założeniu konta.
Wszystkich miłośników biegania serdecznie zapraszamy do udziału w VI już edycji największego biegowego święta w Brześciu Kujawskim.
Organizatorami wydarzenia są: Gminny Klub Sportowy „Łokietek” we współpracy z Urzędem Miejskim w Brześciu Kujawskim oraz Urząd Miejski w Lubrańcu.