Kultura - strona główna PŁOCK powiat Aleksandrowski - Kultura powiat Lipnowski - Kultura powiat Radziejowski - Kultura powiat Toruński - Kultura powiat Włocławski - Kultura Włocławek - kultura

POKIS zaprasza w wirtualną podróż do Nepalu

Zapraszamy w wirtualną podróż do Nepalu

Dom Darmstadt zaprasza na listopadowy pokaz slajdów, który odbędzie się 26 listopada o godz 18. Spotkamy się w wirtualnym pokoju na platformie internetowej clickmeeting.com, gdzie z pomocą naszego gościa – Elżbiety Wichrowskiej, przeniesiemy się w magiczną podróż do Nepalu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zrób sobie ciepłą herbatę, usiądź wygodnie w fotelu. Zabieramy Cię w podróż do Nepalu. Nasza podróż, choć wirtualna, przepełniona będzie pięknymi slajdami, a także opowieściami ich autora o kraju. Nasz gość – Elżbieta Wichrowska, na żywo pokaże i opowie Wam o magicznym kraju z magicznymi górami, które zachęcają nie tylko do wspinaczki, ale także do trekkingów. Wspaniałe trasy do: Sanktuarium Annapurny, Świętych Jezior Śiwy, doliny Langtangu oraz w Masywie Mont Everestu to nie jedyne atrakcje. Przepiękne stare królewskie miasta Patan, Bhaktapur i Katmandu zauroczą każdego, kto je zobaczy. Najbardziej niebezpieczne lotnisko świata w Lukli,
Nemche Bazar – mała osada w sercu Himalajów mająca wielkomiejski szyk to dodatkowe atrakcje, których nie wolno pominąć.

Spotkanie odbędzie się na platformie clickmeeting.com, dzięki której będziecie mogli brać czynny udział w wydarzeniu, zadawać pytania, a może nawet zabrać głos i opowiadać swoje podróżnicze historie.

Już wkrótce podamy link, po którego kliknięciu wystarczy wpisać swoje imię oraz adres mailowy i rozkoszować się pięknymi widokami oraz chłonąć wiedzę z prelekcji w wirtualnym pokoju.

Jeżeli już dziś wiecie, że chcecie uczestniczyć w tym wydarzeniu,prosimy o przesłanie maila na adres: promocja@pokis.pl wpisując w temacie wiadomości: „Nepal, moje wędrówki”. W dniu pokazu slajdów – odpowiedni link, który przeniesie Was do naszego wydarzenia, trafi bezpośrednio na Wasze skrzynki pocztowe.