Wiadomości - strona główna

Współpraca „Samochodówki” z LORENC LOGISTIC POLSKA

  • Współpraca „Samochodówki” z LORENC LOGISTIC POLSKA Zespól Szkół Samochodowych wchodzi w nowy rok szkolny z firmą LORENC LOGISTIC POLSKA Sp. z o.o. – umowa o współpracy została zawarta w czerwcu 2021 r. Firma objęła patronatem uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia kształcących się w zawodach: kierowca mechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych oraz mechanik pojazdów samochodowych.

Uczniowie będą realizować praktyczną naukę zawodu na terenie firmy LORENC, czeka ich także uczestnictwo w wycieczkach dydaktycznych. Umowa obejmuje również szkolenia dla uczniów z klas patronackich, ściśle związane z zawodem, np. z defensywnej nauki jazdy, z napraw skrzyni biegów (I-schift) czy z programów diagnostycznych pojazdów ciężarowych.

W ramach nawiązanej współpracy firma Lorenc Logistic przewiduje objęcie praktykami zawodowymi oraz stażem zawodowym uczniów kształcących się w zawodach technik transportu drogowego oraz technik pojazdów samochodowych.

O współpracy „Samochodówki” z LORENC LOGISTIC POLSKA pisaliśmy tutaj: http://www.wloclawek.pl/pl/artykul/76/17957/samochodowka-nawiazala-wspolprace-z-lorenc-logistic  

Pełna informacja na ten temat: http://www.zss.q4.pl/szablon.php?id=1490