Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

MPWIK INFORMUJE.Będą przerwy w dostawie wody.

  • Będą przerwy w dostawie wody. MPWiK publikuje kilka komunikatów na najbliższe dni W związku z realizacją inwestycji dotyczącej modernizacji magistrali wodociągowej w ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku informuje, że dnia 12 stycznia (wtorek) 2021 r. od godz. 8:00 do 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla następujących posesji zlokalizowanych przy ulicy Starodębskiej: 21, 21A, 21B, 24, 24A, 24B, 26, 26A, 26B, 26C, 28 i 28A oraz przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej 29 i 31A.

W związku z realizacją inwestycji dotyczącej modernizacji sieci wodociągowej w ul. Reymonta, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku informuje, że dnia 13 stycznia (środa) 2021 r. od godz. 8:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla nieruchomości zlokalizowanych przy ulicach: Reymonta – na odcinku od ul. Okrężnej do ul. PCK, Kasprowicza – na odcinku od ul. Reymonta do ul. Jagiellońskiej, Okrężnej – na odcinku od ul. Wojskowej do ul. Stodólnej.

W związku z realizacją inwestycji dotyczącej modernizacji magistrali wodociągowej w ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku informuje, że dnia 14 stycznia (czwartek) 2021 r. od godz. 8:00 do 16:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla posesji zlokalizowanych przy ulicy Okrzei 50/54 oraz przy ulicy Okrzei 56 (Polskiej Organizacji Wojskowej 37).

Po uruchomieniu sieci wodociągowej mogą wystąpić przebarwienia wody. Utrudnienia mogą utrzymywać się do kilku godzin. Prosimy nie pobierać w tym czasie wody na cele gospodarcze oraz nie używać sprzętu AGD, który wymaga zasilania w wodę.

Pełna treść komunikatów: https://mpwik.wloclawek.pl/notice.html