Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

Włocławski Budżet Obywatelski-głosowanie

  • Włocławski Budżet Obywatelski. W głosowaniu są również projekty zlokalizowane w obszarze rewitalizacji Wśród projektów oddanych pod głosowanie w ramach Włocławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok, znalazło się kilka propozycji dotyczących obszaru rewitalizacji.

W kategorii zielonej jest to “Zielone Serce Miasta – Stary Rynek”, projekt zakładający wzbogacenie tej przestrzeni m.in. o elementy zieleni i małej architektury.

W kategorii instytucjonalnej – “Zakrętkowe serce” – metalowe pojemniki na plastikowe nakrętki”.

W kategorii ogólnomiejskiej projekty: – “Stanisław Zagajewski rzeźbi smoka”, “Leżaki na włocławskich Bulwarach”,  “WŁOWER – rozwój systemu roweru miejskiego”, “Makieta miasta przełomu XIX i XX wieku dla osób niewidomych”, “Bezpieczne przejścia dla pieszych”, “Kaczkomaty”, “Zakup i montaż pojemników podziemnych na odpady komunalne (segregowane)”.

Przypominamy, że głosowanie na projekty odbywa się wyłącznie w formie elektronicznej, poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej dedykowanej Włocławskiemu Budżetowi Obywatelskiemu: https://wloclawek.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski  

W głosowaniu mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy Włocławka. W związku z podziałem projektów na trzy kategorie, każdy mieszkaniec może oddać po jednym głosie w każdej kategorii.