Kultura - strona główna Wiadomości - strona główna Włocławek - kultura Włocławek - wiadomości

Konkurs dla dzieci „Majowy eko-kotylion”

Centrum Kultury „Browar B.” zaprasza dzieci do konkursu organizowanego z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja – „Majowy eko-kotylion”.
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-10 lat. Aby wziąć w nim udział należy wykonać kotylion w narodowych barwach Polski i przesłać do nas jego zdjęcie. Kotylion musi być wykonany z materiałów recyklingowych (np. rolki od papierów toaletowych, wycinanki z już przeczytanych gazet, elementy zużytych opakowań itp.).
Prosimy o przesyłanie pliku ze zdjęciami wykonanej pracy oraz ze zdjęciem autora z przypiętym kotylionem, na adres edukacja@ckbb.pl. Termin nadsyłania prac, to 1 maja 2020 r. Plik musi być opisany imieniem, nazwiskiem i wiekiem uczestnika. Przesłanie zdjęć jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i zgodą na ich publikację.
Spośród nadesłanych prac wybierzemy 3, które zostaną nagrodzone jednym z zestawów książek:– „MAPY Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata” + „Mapownik, czyli praktyczny kurs mazania po mapach”– „Pod ziemią, pod wodą” + „Podwodnik. Szkicownik odkrywcy podwodnego świata”– „Pod ziemią, pod wodą” + „Podziemnik. Szkicownik odkrywcy podziemnego świata”
Wyniki konkursu opublikujemy 3 maja 2020 r. na naszym profilu na Facebooku.
Regulamin dostępny na stronie https://ckbrowarb.pl/konkurs-dla-dzieci-eko-kotylion/.