Kultura - strona główna Włocławek - kultura

Dzień Dziecka 2020 w Browar B.

  • Dzień Dziecka 2020. Browar B. ogłasza konkursy dla dzieci i rodziców Przed nami najbardziej radosne święto w roku – Dzień Dziecka. Dzieci wyróżniają się kreatywną wyobraźnią i nieszablonowym myśleniem. Dlatego z okazji ich święta, Klub „Stara Remiza” organizuje konkurs pt. „Dzieci mają głos!”.

Organizatorzy chcą stworzyć unikatowy materiał filmowy przedstawiający dzieci odpowiadające na pytania: Co to jest dzień dziecka? Co to jest radość? Co to jest zabawa? Co to jest szczęście? Co to są marzenia?

Więcej informacji na temat konkursu: https://ckbrowarb.pl/dzieci-maja-glos-konkurs-klubu-stara-remiza/ 

Klub “Stara Remiza” jest również organizatorem konkursu pt. „Mały Artysta”. Co trzeba zrobić? Wystarczy namalować obraz, którego inspiracją jest jakieś znane dzieło np. „Gwiaździsta noc” van Gogha czy „Mona Lisa” Leonarda oraz nagrać filmik z odpowiedzią na pytania: Co mi się w tym obrazie podoba? Jak można ten obraz zinterpretować?

Więcej informacji na ten temat: https://ckbrowarb.pl/maly-artysta-konkurs-klubu-stara-remiza/ 

Można także zgłosić się do konkursu wokalnego dla dzieci i rodziców. Wystarczy tylko nagrać wraz z dzieckiem utwór z naszego dzieciństwa (np. z repertuaru Majki Jeżowskiej, Fasolek, Natalii Kukulskiej itp.). W konkursie mogą wziąć udział dzieci i ich rodzice/opiekunowie, rodzinne grupy muzyczne, zespoły utworzone przez członków rodziny. Szczegóły konkursu: https://ckbrowarb.pl/konkurs-wokalny-dla-dzieci-i-rodzicow/