Kultura - strona główna Włocławek - kultura

Mikołajkowa noc w „Baczyńskim”

Mikołajkowa noc w „Baczyńskim” Tradycją Zespołu Szkół nr 4 im. K.K. Baczyńskiego we Włocławku stało się organizowanie zajęć dla młodzieży nocą. Była Noc Filmowa, Noc Patriotyczna.

Tym razem 6 grudnia 2019 r. odbędzie się Mikołajkowa Noc wprowadzająca uczestników w magiczny czas Bożego Narodzenia.

 Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim integracja społeczności szkolnej: nauczycieli i uczniów. Nocne szaleństwo rozpocznie się o godz.19:00. W programie znajdą się takie atrakcje, jak: spotkanie z Jerzym Szufą, opowiadaczem, filozofem i animatorem, pasjonatem baśni i bajek. Młodzi ludzie poprowadzeni zostaną do niezwykłej krainy wyobraźni.

 

 Uczniowie będą brali udział w zajęciach na strzelnicy, w różnych konkurencjach sportowych, grach planszowych, grach komputerowych, wykonają najdłuższą kartkę świąteczną, napiszą listy do Mikołaja, rozegrają turniej siatkówki, wykonają taniec Mikołaja pod kierunkiem profesjonalnych animatorów. Głęboką nocą wyruszą do Obserwatorium w poszukiwaniu Gwiazdy Betlejemskiej. Będą mogli zrobić zdjęcia z Mikołajem w specjalnej Fotobudce. O godz. 22:00 przewidziano ciepły posiłek.

 

Noc magii, czarów, niezwykłych przeżyć zakończy się o 6:00 rano 7 grudnia br.

7 grudnia.