powiat Włocławski - Kultura powiat Włocławski - Wiadomości Włocławek - kultura

Kino samochodowe 3 lipca w Brześciu kuj.

Początek wakacji to dobry czas na spędzanie chwil z rodziną i przyjaciółmi. To też nie lada gratka dla kinomaniaków! Z myślą o Was już w najbliższy piątek na boisku Zespołu Szkół CKR w Starym Brześciu przygotowaliśmy kolejne spotkanie w brzeskim kinie samochodowym.

Burmistrz Brześcia Kujawskiego we współpracy z Dyrektorem Zespołu Szkół CKR w Starym Brześciu zapraszają na kino samochodowe z okazji rozpoczęcia wakacji. W piątkowy wieczór, 3 lipca br. na stadionie Zespołu Szkół CKR w Starym Brześciu będziemy mieli okazję spotkać się na nocnym seansie filmowym. Już po raz drugi w historii do Grodu Łokietka zawita kino samochodowe!

Serdecznie zapraszamy na film pt. „Cudowny Chłopak”.

„Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.”

Seans zaplanowano na godzinę 21:00. Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Należy jednak mieć na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną. W trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia prosimy o zapoznanie się z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego: https://bit.ly/3gKiWzc