powiat Włocławski - Kultura powiat Włocławski - Wiadomości

25 LAT RADIA HIT GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI

DRODZY GOŚCIE I KOCHANI SŁUCHACZE ; DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM  ZA TAK LICZNE PRZYBYCIE NA OBCHODY 25 URODZIN RADIA HIT ZA PRZEMIŁE ŻYCZENIA ORAZ PRZEPIĘKNE  KWIATY . SŁUCHACZOM  RÓWNIEŻ BARDZO DZIĘKUJĘMY ZA SETKI ŻYCZEŃ TYCH TELEFONICZNYCH I  OSOBISTYCH ORAZ ZA CUDNE I ORYGINALNE KWIATY. ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA BOGATEJ GALERII ZDJĘĆ. Dziękujemy, że jesteście razem z nami!

Radio Hit kończy już 25 lat! Całe 25 lat! Uwierzycie, że gramy dla Was już tyle czasu? Stacja wystartowała 30 listopada 1996 roku. Jej założycielem i prezesem jest Wiesław Rafalski, który wcześniej miał swoje wydawnictwo płytowe, a założona rozgłośnia miała je wspierać i promować. Jest rok 2021, a my w dalszym ciągu jesteśmy na rynku muzycznym i śmiało możemy stwierdzić, że mamy wspaniałych słuchaczy, którym DZIĘKUJEMY, że są razem z nami przez tyle lat.

30 listopada 1996 roku we Włocławku na falach 70,55 MHz działalność rozpoczęło Radio Hit, prywatna rozgłośnia radiowa, która zasięgiem obejmowała obszar 60 km. Program od samego początku nadawany był 24 godziny na dobę, a pierwszymi melodiami, pierwszym utworem który zagościł na antenie był Coco Jamboo wykonawcy Mr. President.

Włocławska stacja stara się działać dla całego regionu. Prowadzony program, tematyka audycji czy muzyka dobierana jest w taki sposób, aby każda grupa wiekowa mogła znaleźć coś dla siebie. Radio hit gra każdy rodzaj muzyki. Zarówno disco polo jak i rock. Melodie dla słuchacza są lekkie, łatwe i przyjemne. Ramowy program jest rozszerzany i nieustannie dostosowywany do potrzeb słuchaczy, co sprawia, że jest on popularny także wśród gości spoza naszego regionu. Radio hit od wielu lat jest jedyną stacją lokalną w Polsce, która zajmuje pierwsze miejsce w rankingu słuchalności.

Interesujemy się problematyką życia społecznego, politycznego, gospodarczego i kulturalnego. Aktywnie angażujemy się w sprawy regionu oraz Polski. Staramy się towarzyszyć Wam w każdej wyjątkowej chwili.

Dziękujemy wszystkim słuchaczom, że są razem z nami, wspierają nas i dzielą się z nami każdą pogodną chwilą.

Duże podziękowania również dla wszystkich klientów, kontrahentów, właścicieli firm z którymi współpracujemy 25 lat .

25 urodziny Radia Hit i główne świętowanie już jutro tj.30.11.2021r. dlatego koniecznie bądźcie z nami! Nie zabraknie wspomnień, wyjątkowych gości, konkursów dla słuchaczy, wielkiej dawki dobrego humoru oraz masy niespodzianek.

Razem przeżyjmy kolejne 25 lat!