Kultura - strona główna PŁOCK powiat Aleksandrowski - Kultura powiat Aleksandrowski - Wiadomości powiat Lipnowski - Kultura powiat Lipnowski - Wiadomości powiat Radziejowski - Kultura powiat Radziejowski - Wiadomości powiat Toruński - Kultura powiat Toruński - Wiadomości powiat Włocławski - Kultura powiat Włocławski - Wiadomości Wiadomość 0 Wiadomości - strona główna Włocławek - kultura Włocławek - wiadomości

Silna reprezentacja z woj. kujawsko-pomorskiego w „Ninja Warrior Polska”

Silna reprezentacja z woj. kujawsko-pomorskiego w „Ninja Warrior Polska”

By dostać się do tego programu Polsatu, nie wystarczy szczęście. Tu potrzeba siły podpartej mięśniami! Zawodnicy z województwa kujawsko-pomorskiego postanowili pokazać, na co ich stać. Czy uda im się pokonać ekstremalnie trudne przeszkody i dojść do finału „Ninja Warrior Polska”? O tym przekonamy się 9 marca o godz. 20:05 w Polsacie.

27-letnia Karolina Baranowska w Włocławka to trener lekkiej atletyki w grupie dziecięcej, trener personalny dorosłych oraz trener przygotowania motorycznego. Uczestniczka poprzednich edycji zapewnia, że jeśli coś jej nie wychodzi, chce to osiągnąć jeszcze bardziej. Dlatego wraca do programu, aby pokazać, że odrobiła lekcje. Trenuje na własnym torze przeszkód.

20-letni Fabian Branecki z Bydgoszczy stracił mamę w tragicznym wypadku, gdy skończył rok. Wychowywał się na osiedlu, na którym – by przeżyć – należało umieć się bronić. Dziś to bokser olimpijski. Jego marzeniem jest złoto na mistrzostwach świata.

24-letni Kamil Szubertkowski z miejscowości Brzoza to trener personalny. Przygodę ze sportem zaczął w wieku 8 lat, gdy przeszedł fazę testową w Lechu Poznań. Jako 12-latek przeprowadził się do Poznania, by grać w lidze juniorów.

Jak zawodnicy z woj. kujawsko-pomorskiego poradzą sobie z nowymi przeszkodami w 3. edycji „Ninja Warrior Polska”? I czy miłość do sportu zapewni im wejście do finału ekstremalnie trudnego show Polsatu? O tym przekonamy się już 9 marca o godz. 20:05!

Bądźcie z nami na bieżąco!

Zapraszamy do obejrzenia 3. sezonu „Ninja Warrior Polska”

na antenie Polsatu w każdy wtorek o godz. 20:05!