Kultura - strona główna powiat Włocławski - Kultura powiat Włocławski - Wiadomości Włocławek - kultura

Dzień dziecka w Brześciu trwa do 5 czerwca

W Brześciu nie koniec niespodzianek z okazji Dnia Dziecka! Dla wszystkich dzieci – zarówno tych większych, jak i mniejszych już w najbliższy piątek – brzeskie kino samochodowe!

W piątkowy wieczór, 5 czerwca br. na stadionie Zespołu Szkół CKR w Starym Brześciu będziemy mieli okazję spotkać się na nocnym seansie filmowym. Po raz pierwszy do Grodu Łokietka zawita kino samochodowe!

Serdecznie zapraszamy na film pt. „Dzielny kogut Maniek”. 

„Dzielny kogut Maniek” to historia sympatycznego koguta – tytułowego Mańka. Maniek od zawsze marzył, by zostać mistrzem w dowolnej dziedzinie. Niestety los rzucił go ku agroturystyce. Krótko mówiąc Maniek jest małym wiejskim kogutem o wielkich marzeniach i nic nie wskazuje na to, by coś miało się w tej sprawie zmienić. Aż do dnia, gdy podstępny rolnik (dla przyjaciół farmer) doprowadza gospodarstwo na skraj ruiny. Maniek wraz z ekipą przyjaciół z kurnika oraz kopą dzielnych jaj musi stanąć w obronie rodzinnego domu. 

Seans zaplanowano na godzinę 21:00. Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Należy jednak mieć na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną. W trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia prosimy o zapoznanie się z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego: https://bit.ly/3gKiWzc

--