Kultura - strona główna PŁOCK powiat Lipnowski - Kultura powiat Radziejowski - Kultura powiat Włocławski - Kultura Wiadomości - strona główna Włocławek - kultura Włocławek - wiadomości

Letnia Biesiada z Kasztelanem w Płocku

Letnia Biesiada z Kasztelanem!

        

         Kasztelan Jasne Pełne zaprasza na wakacyjną Biesiadę! Już 7 lipca na Stadionie Miejskim w Płocku wystąpią znani artyści polskiej sceny muzycznej: Afromental, Łąki Łan, Big Cyc, Mesajah. Marka Kasztelan z roku na rok zaskakuje mieszkańców Płocka coraz większą liczbą atrakcji i niespodzianek. Przekonajmy się, jak będzie tym razem!

 

Tradycja Regionu

 

Biesiada Kasztelańska już na stałe wpisała się w kalendarz letnich imprez Płocka. Jak co roku, nie zabraknie ciekawych atrakcji, a fani dobrej muzyki mogą liczyć na świetną zabawę. 7 lipca Stadion Miejski w Płocku rozbrzmiewać będzie w rytm największych hitów Afromental („Rock&Rollin’”, „Zaufaj”), Łąki Łan („Jammin”), Big Cyc („Facet to świnia”, „Makumba”) i Mesajah („Każdego dnia”, „Lepsza połowa”).

Czas na chillout!

 

Przed i w trakcie koncertowego szaleństwa warto się posilić i zregenerować siły w specjalnie wyznaczonych do tego strefach. Strefa Food Truck Party zaoferuje różnorodne menu. Uczestnicy Biesiady będą mogli wybierać spośród smakołyków serwowanych przez food tracki – popularnych „restauracji na kółkach”.

  Ugasić pragnienie i zregenerować siły będzie można również w nowoczesnej i pełnej atrakcji Strefie Chilloutu. Nie zabraknie tu leżaków, schłodzonych napojów, dobrej muzyki i biesiadnej atmosfery.

Konkursy z cennymi nagrodami

Kasztelan zaprasza od samego początku, już od godziny 15. Pierwsi biesiadnicy mogą liczyć na konkursy i niespodzianki, do wygrania jak zwykle cenne nagrody. Nie zapomnijcie swoich smartfonów! Dlaczego?  Po pierwsze z uwagi na możliwość zrobienia selfie z gwiazdami na specjalnie przygotowanej ściance, po drugie ze względu na konkurs, w którym do wygrania będzie wysokiej klasy sprzęt elektroniczny.

 

         Kolejna edycja Biesiady Kasztelańskiej gwarantuje jak zawsze świetną zabawę. 7 lipca Stadion Miejski przy ul. Sportowej 3 będzie najgorętszą areną w Płocku.

         Kasztelan Jasne Pełne zaprasza do wspólnego biesiadowania!

 

Carlsberg Polska jest jednym z trzech największych graczy na rynku piwa w Polsce. Carlsberg Polska warzy piwa najwyższej jakości, odwołujące się do przyjemnych
i radosnych stron dorosłego stylu życia.  Konsumenci mogą wybierać z szerokiej oferty wielokrotnie nagradzanych marek piw takich jak: Carlsberg, Okocim, Harnaś, Karmi, Kasztelan, Somersby, Grimbergen, Bosman oraz Piast. Piwa z grupy Carlsberg Polska warzone są w browarach o wieloletniej tradycji piwowarskiej – w Browarze Okocim
w Brzesku (1845), Browarze Bosman w Szczecinie (1848), i Browarze Kasztelan w Sierpcu. Łączne zatrudnienie w Polsce wynosi ponad 1300 pracowników. Firma promuje odpowiedzialną konsumpcję alkoholu, angażuje swoich pracowników w wolontariat,
na zasadach wzajemnego poszanowania współpracuje ze swoimi partnerami biznesowymi, działa na rzecz obiegu zamkniętego opakowań, a także odpowiedzialnie gospodaruje wodą i energią. Od 2015 roku firma jest dystrybutorem piwa Guinness. Carlsberg Polska jest oddziałem duńskiej firmy Carlsberg działającej od 1847 roku.

 

Więcej informacji na: www.carlsbergpolska.pl oraz na profilach firmy:
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/carlsbergpolska/
Facebooku https://www.facebook.com/CarlsbergPolska/