Wiadomość 0 Wiadomości - strona główna Włocławek - kultura Włocławek - wiadomości

Ninja Warrior Polska” – kolejna czwórka w wielkim finale!

„Ninja Warrior Polska” – kolejna czwórka w wielkim finale!

Drugi odcinek show „Ninja Warrior Polska” postanowił wycisnąć z widzów paletę wszystkich dostępnych emocji.Zawodnicy, którzy zakwalifikowali się do półfinału, odpadali w bardzo nieoczywistych miejscach. Gubił ich pośpiech i brak koncentracji. Z dobrych wieści – po raz pierwszy w historii polskiej edycji w finale zobaczymy kobietę!

– I znowu historia tworzy się na naszych oczach.Mamy pierwszą Polkę w wielkim finale!– tak 2. odcinek „Ninja Warrior Polska”skomentował Jurek Mielewski.

– Jak ja się jaram tym, że mamy w finale kobietę! – wtórowała mu Karolina Gilon.

Bez wątpienia – 2. odcinek show Polsatu był pełen zaskoczeń. Jeszcze więcej niespodzianek czekało widzów podczas półfinału! Żaden z zawodników nie przeszedł w całości przeszkód na torze półfinałowym! Do finału przeszła czwórka tych zawodników, którzy zaszli najdalej.Wśród nich znalazła się weteranka „Ninja Warrior Polska”, pojawiająca się w show w poprzednich edycjach – Katarzyna Baranowska!

Kogo zobaczymy w finale „Ninja Warrior Polska”, emitowanym będzie 13 kwietnia?

Najdalej na torze półfinałowym zaszedł właściciel szkoły streetworkoutu, 28-letni Maksym Riznyk z Krakowa. Obecna na widowni żona Karolina dopingowała i podrzucała trafne podpowiedzi – doskonale wie, na czym polega przechodzenie przez przeszkody. Mogliśmy oglądać ją na torze eliminacyjnym właśnie w 2. odcinku show.

Mimo że Maksym był bardzo skoncentrowany, zabrakło siły, aby zaatakować kolejne przeszkody.

27-letni Jakub Kowalze Szczecina szedł przez przeszkody jak burza, niestety drobny błąd i zmęczenie spowodowały, że musiał pożegnać się z dalszą walką na torze. Co ciekawe, Jakub jest żołnierzem zawodowym. Doskonałą kondycję zawdzięcza przygotowaniom do zawodów Ochotniczej Straży Pożarnej.

Kolejny debiut na torze półfinałowym „Ninja Warrior Polska” –43-letni Damian Drogosz z Tychów wystartował bardzo obiecująco. Miał najlepszy czas na torze eliminacyjnym. Niestety jego także pokonał tor w półfinale. Zbyt długie wiszenie na drążku spowodowało, że silne ramiona nie wytrzymały.

Prawdziwą perełką 2. odcinka była 27-letnia Katarzyna Baranowska z Włocławka. Na co dzień pracuje jako trener personalny, trener lekkiej atletyki w grupie dziecięcej. Swoje przejście na torze skomentowała: „To jest jakiś kosmos!”. Wytrwałość i ciężka praca popłaciły. Niepozorna i niezwykle skromna Kasia zasiliła jako ostatnia grupę półfinalistów, pozostawiając w tyle pozostałych uczestników.

W oczekiwaniu na kolejny emocjonujący odcinek „Ninja Warrior Polska” zapraszamy za kulisy naszego show – sprawdźcie, jak regenerują się komentatorzy w przerwach pomiędzy odcinkami…https://we.tl/t-1zHUzsYH4w

Więcej tego typu materiałów– w tym niepublikowane informacje, newsy, zdjęcia i ekskluzywne wideo w bezpłatnej aplikacji Ninja Warrior Polska, dostępnej na telefonach z systemem Android i IOS (aplikacja jest do ściągnięcia tutaj: www.ninjawarrior.page.link/app).

Bądźcie z nami na bieżąco:

Zapraszamy do obejrzenia 3. sezonu „Ninja Warrior Polska”