Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

Włocławski Budżet Obywatelski 2021. Lista projektów ostatecznie poddanych pod głosowanie

  • Włocławski Budżet Obywatelski 2021. Lista projektów ostatecznie poddanych pod głosowanie W poniedziałek, 16 listopada 2020 r. rusza głosowanie na projekty w ramach Włocławskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2021 i potrwa do poniedziałku, 30 listopada. Ogłoszenie wyników nastąpi w grudniu 2020.

Po rozpatrzeniu przez Komisję Budżetu, Rozwoju i Promocji Miasta zgłoszonych odwołań, pod głosowanie poddanych zostaje ostatecznie 38 projektów – w tym 26 projektów w kategorii ogólnomiejskiej, 6 w kategorii zielonej i 6 w kategorii instytucjonalnej.

Głosowanie odbywa się tylko i wyłącznie w formie elektronicznej, poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej dedykowanej Włocławskiemu Budżetowi Obywatelskiemu: https://wloclawek.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski/

W głosowaniu mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy Włocławka. W związku z podziałem projektów na trzy kategorie, każdy mieszkaniec może oddać po jednym głosie w każdej kategorii.

Więcej informacji na temat zasad Włocławskiego Budżetu Obywatelskiego znajduje się na stronie internetowej www.bo.wloclawek.eu https://wloclawek.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski/