Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

Zachęcamy do wypełniania Karty Pomysłu.

  • Zachęcamy do wypełniania Karty Pomysłu. Termin: do 10 lipca Drodzy Mieszkańcy Włocławka, jeśli macie pomysły na rozwiązanie zdiagnozowanych kluczowych problemów naszego Miasta, opiszcie je nam. Wypełnijcie Kartę Pomysłu i spróbujcie przypisać proponowanym przez Was działaniom wskazane cele, które zbliżą nas do nowej wizji Włocławka. Mamy nadzieję, iż przygotowana w tym celu tabela będzie pomocna. Być może zainspiruje Was do wskazania działań naprawczych, które zrealizują zakładane cele, a w efekcie pozwolą nam i naszym dzieciom żyć w mieście skrojonym na miarę potrzeb włocławian.

Karta Pomysłu jest częścią projektu: „Tutaj mieszkam, pracuję, inwestuję i tu wypoczywam” – realizowanego w ramach programu „Rozwój Lokalny”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014–2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014–2021.

Karta Pomysłów oraz instrukcja wypełniania Karty, a także pozostałe szczegółowe informacje na ten temat są dostępne pod adresem: http://www.wloclawek.pl/pl/artykul/284/15238/zmienmy-razem-wloclawek-czekamy-na-wasze-pomysly Osoba wypełniająca Kartę proszona jest m.in. o określenie problemu, celu, sposobu i obszaru realizacji czy źródła finansowania. Ważne jest również, kto skorzysta z danego przedsięwzięcia czyli kto będzie beneficjentem projektu.

Po wypełnieniu, Kartę Pomysłu należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rozwoj@um.wloclawek.pl lub wrzucić do urny na korespondencję znajdującej się w holu Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13 w terminie do dnia 10.07.2020 r.