KONKURS

  KONKURSY   W RADIU HIT:

Odbiór nagród możliwy jedynie w pierwotnie wybranej miejscowości

 Podstawą do odbioru nagrody jest dowód osobisty oraz voucher, który zwycięzca otrzyma pocztą na podany wcześniej adres korespondencyjny w sms-ie zgłoszeniowym.

 

 Fundatorem gęsich tuszek  i organizatorem akcji „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” jest marszałek województwa Piotr Całbecki.

Dystrybucja gęsi 9 listopada  2019  kliknij 

Gęsie tuszki będziemy dostarczać laureatom do poniżej wymienionych miast: Aleksandrów Kujawski, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Lipno, Mogilno, Nakło, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Żnin – samochodami-chłodniami.

Przypominam też, że wzorem ubiegłego roku, vouchery upoważniające do odbioru gęsi wysyłamy laureatom Państwa konkursów na adres domowy, listem poleconym za potwierdzeniem odbioru.  Vouchery trafiają bezpośrednio do laureatów, nie ma możliwości, że voucher trafi do niewłaściwej osoby. Przypominam więc o przesłaniu poprawnych adresów laureatów konkursów. Każda z osób, która wygra gęś musi określić miejsce odbioru gęsi.

Jedynie voucher upoważnia do odbioru gęsi w dniu ich dystrybucji. Jeśli ktoś nie okaże vouchera, nie otrzyma gęsi.

 

Konkursy 

W każdą niedzielę  od godziny 9-10  w Klubie Dobrej Książki  do wygrania  najnowsze książki wydawnictwa ZNAK, PRÓSZYŃSKI.

Wystarczy zadzwonić i udzielić prawidłowej odpowiedzi.

SŁUCHAJCIE RADIA HIT NA 107.6 FM

—————————————————————————–