KONKURS W RADIU HIT

„Urodziny papieża w moim domu” konkurs rozstrzygnięty

W ramach obchodów setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II URZĄD MARSZAŁKOWSKI przygotował dla mieszkańców naszego regionu konkurs.

„Urodziny papieża w moim domu”

Konkurs był  prowadzony za pośrednictwem RADIA HIT oraz portalu www.radiohit.net.pl

Zachęcaliśmy  mieszkańców województwa do udekorowania flagami papieskimi, zdjęciami i kwiatami domów, okien, ogrodów i ulic. Pozwoliło nam to poczuć szczególną atmosferę, która towarzyszyła przyjazdom Jana Pawła II do naszego regionu (6 i 7 czerwca 1991 roku do Włocławka, 7 czerwca 1999 roku do Bydgoszczy i Torunia).
 
Laureatką konkursu organizowanego przez   Urząd Marszałkowski została Pani Irena z Modzerowa.

Serdecznie gratulujemy.

 

 

 

 

 

KONKURSY   W RADIU HIT 

 

 

KONKURS CASTORAMA :

OSOBY ,KTÓRE WYGRAŁY  VOUCHERY  NA WARSZTATY Z P.DOROTĄ SZELĄGOWSKĄ  PROSZONE SĄ O  PRZYBYCIE  27 LUTEGO DO CASTORAMY O 11.45 PRZY WEJŚCIU GŁÓWNYM.

 

 

 

 

 

 

Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz oraz Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbrygadier Janusz Halak  zapraszają  WSZYSTKICH SŁUCHACZY RADIA HIT    DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSACH:

DO WYGRANIA 12 czujek  dwu funkcyjnych , które wykrywają zarówno dym, jak i tlenek węgla.

Czujki  ufundował: 4

Szanowni słuchacze słuchajcie  uważnie Radia Hit   i zgarniajcie nagrody.

Konkurs rozpoczynamy 28 stycznia :

ŚLIJCIE SMSY NA NUMER 7355 HIT.NAGRODA 

KOSZT SMS 3,69 Z VAT

 

 

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz oraz Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbrygadier Janusz Halak kontynuują kampanię edukacyjno-informacyjną na temat zagrożeń związanych z możliwością zatrucia tlenkiem węgla.

Celem kampanii „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa” jest zmniejszenie liczby ofiar pożarów i zatruć tlenkiem węgla w mieszkaniach oraz w domach jednorodzinnych. W ramach kampanii, za pośrednictwem lokalnych mediów, m.in. bezpłatnie przekazane zostaną czujki, które trafią do kilkuset rodzin z naszego regionu.

– Po raz czwarty na terenie województwa kujawsko-pomorskiego prowadzimy akcję „Czujka  na straży Twojego  bezpieczeństwa”. Staramy się uświadamiać mieszkańcom jak wielkim zagrożeniem jest „cichy zabójca”, jakim jest czad. Niestety, mamy w województwie jeszcze wiele budynków, w których możliwość występowania zagrożeń związanych z czadem jest bardzo duża – mówi wojewoda Mikołaj Bogdanowicz.

W okresie jesienno-zimowym, w mieszkaniach i domach jednorodzinnych wzrasta ryzyko powstania pożarów. Najczęściej dochodzi do nich w wyniku wad, albo niewłaściwej eksploatacji urządzeń grzewczych, elektrycznych i gazowych. W tym samym okresie odnotowywany jest także wzrost liczby zatruć tlenkiem węgla.

– Czad nie na darmo nazywany jest „cichym zabójcą”, ponieważ jest on całkowicie niewyczuwalny przez nasze zmysły. Nie jest możliwe wykrycie tlenku węgla bez specjalnego urządzenia. Dlatego czujka tlenku węgla świetnie sprawdzi się m.in. w mieszkaniach i domach. Zakupione przez nas urządzenia, to czujki dwu funkcyjne, które wykrywają zarówno dym, jak i tlenek węgla. Dzięki wyposażeniu w nie pomieszczeń, w których przebywają ludzie, możemy uchronić życie i zdrowie swoje oraz najbliższych – mówi nadbryg. Janusz Halak.

 

 

Konkursy 

W każdą niedzielę  od godziny 9-10  w Klubie Dobrej Książki  do wygrania  najnowsze książki wydawnictwa ZNAK, PRÓSZYŃSKI.

Wystarczy zadzwonić i udzielić prawidłowej odpowiedzi.

SŁUCHAJCIE RADIA HIT NA 107.6 FM

—————————————————————————–