Ogłoszenia

 

REWELACYJNA DZIAŁKA W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE
 
Na sprzedaż 4 i 5 klasa ziemi rolnej w miejscowości Zalesie gmina Chodecz 35 km od Włocławka 30 km od Kutna o powierzchni 9,23 ha w tym 2 ha lasu olchowego.Możliwość przekształcenia w działki budowlane .Cena dotyczy całości .  410.000,00 tys zł.
tel: 696 478 587
—————————————
 
Radio Hit zatrudni sekretarkę oraz  prezentera :CV  prosimy przesyłać  na radiohit@wp.pl 
———

Niezbędnym elementem powrotu do zdrowia osób z chorobami układu oddechowego takimi jak astma i  POChP, czy po przebytym COVID-19,  jest dołączenie rehabilitacji oddechowej do stosowanej terapii. Poprawia ona komfort oddychania i znacznie redukuje uczucie duszności – szczególnie u chorych z objawami nasilającymi się w trakcie wysiłku fizycznego. Odpowiednio dobrane ćwiczenia mają doprowadzić do zwiększenia siły mięśni oddechowych, uruchomienia całej klatki piersiowej i aktywizacji przepony u rehabilitowanych pacjentów.

Rehabilitacja pulmonologiczna to kompleksowe działanie, które połączone z indywidualnym planem leczenia zmniejsza zaburzenia chorobowe, poprawia sprawność fizyczną, stan psychiczny oraz jakość życia osoby z chorobą zaburzającą czynność układu oddechowego” – twierdzi pan dr n. med. Piotr Dąbrowiecki z  Kliniki Chorób Infekcyjnych i Alergologii WIM, Przewodniczący Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergie i POChP.

 

Jak przygotować pacjenta do ćwiczeń aby stały się skutecznym uzupełnieniem terapii farmakologiczneji jak ćwiczyć, można dowiedzieć się klikając https://glebokioddech.pl/rehabilitacja_wideo/,

gdzie zamieszczone zostały specjalne filmy na temat rehabilitacji oddechowej, nagrane z udziałem i instruktażem pani Sylwii Wiśniewskiej, fizjoterapeutki z Kliniki Rehabilitacji Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Materiały filmowe zostały objęte patronatem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergie i POChP, a powstały dzięki zaangażowaniu Fundacji Adamed.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nagraniami i zachęcania, szczególnie osób po przebytej infekcji SARS-CoV-2, do rehabilitacji oddechowej, która m.in. przyczynia się do poprawy ogólnego stanu chorego.

 

 

 

Garaże magazyny hale bud. socjalno-biurowy waga plac Włocławek koło A1
https://m.olx.pl/d/oferta/garaze-magazyny-hale-bud-socjalno-biurowy-waga-plac-wloclawek-kolo-a1-CID3-IDJPES8.html