powiat Włocławski - Wiadomości

TEATR – “BULWAR TEATRU”

Teatr i… Letni Bulwar po raz drugi!

 Jak co roku, w okresie wakacyjnym, na włocławskich bulwarach w każdą niedzielę organizowany jest Letni Bulwar, podczas którego prowadzone są animacje dla dzieci…

Swoje propozycje dla najmłodszych mieszkańców miasta, ich rodziców, babć, dziadków     i gości przebywających w tym okresie we Włocławku przygotował również Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego, z którym będzie można spotkać się nad Wisłą, już po raz drugi, w najbliższą niedzielę:

19 sierpnia,  od godz. 16.00   –  włocławski Teatr zaprasza całe rodziny na niecodzienne spotkanie z mieszkańcami pewnego kurnika, podczas którego będzie można wysłuchać szesnastu piosenek w konwencji disco polo z nutą kabaretu.

To spotkanie pt: DISCO KURNIK to gwarancja dobrej zabawy przy porywającej do tańca, rytmicznej muzyce. Całość okraszona kabaretowymi gagami. Zatańczą, zaśpiewają            i rozśmieszą wielkie „maskoty” mieszkańcy kurnika: Kogut, dwie Kury i Kaczka – sprawczyni całego zamieszania.

W tym niecodziennym spotkaniu z mieszkańcami Włocławka, oprócz aktorów Teatru Ludzi Upartych, udział wezmą aktorzy zaprzyjaźnionego z włocławską sceną Teatru „Afisz” z Torunia pod bacznym okiem samego szefa – Jacka Pietruskiego.

Oczywiście nie zabraknie również rodzinnych zabaw, gier i konkursów z nagrodami.

Uwaga! W razie niepogody impreza przeniesiona zostanie do Sali Teatru Impresaryjnego

  1. Wojska Polskiego 13. Wówczas rozpocznie się ona o godz. 17.00!

Teatr Impresaryjny zaprasza!