Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

„Dobry Start”. Szczegółowe terminy na stronie MOPR

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie publikuje szczegółowe terminy składania wniosków o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych i świadczeń wychowawczych oraz wypłata na okres zasiłkowy 2018-2019.

Już 1 lipca ruszyło przyjmowanie wniosków online o świadczenie wychowawcze 500+ i świadczenia rodzinne na nowy okres świadczeniowy. Dotyczy to rodzin zainteresowanych kontynuowaniem korzystania z tych form wsparcia, jak i tych, które chcą dopiero dołączyć do rządowych programów.

Od 1 sierpnia 2018 r. wnioski o w/w świadczenia można składać bezpośrednio w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie we Włocławku przy ul. Ogniowej 8/10.

Jednocześnie przypominamy, że Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie we Włocławku od 1 lipca przyjmuje również wnioski o świadczenie ,,Dobry Start’’ w formie elektronicznej, a od 1 sierpnia obok formy elektronicznej można składać wniosek w formie tradycyjnej w punkcie obsługi przy ul. Ogniowej 8/10.

Terminy składania wniosków o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych i świadczeń wychowawczych oraz wypłata na okres zasiłkowy 2018-2019 można znaleźć tutaj: http://mopr.wloclawek.pl/?cid=1975

Szczegółowe informacje są również dostępne na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.