Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

Lunapark Krasnal – Włocławek

Ponad 30 atrakcji dla każdego i zabawa dla całej rodziny z COOLerskim Europarkiem Krasnal teraz także w naszym mieście !

Break Dancer, Project 1, Hollywood, Kolejka Górska Dragon, Autodrom Crazy Frog to jednak nie wszystko!

Krasnal Europark to bowiem ponad 30 urządzeń i karuzel do wyboru a dodatkowo również Euro-Bungee, suchy basen, trampoliny, strzelnice, loterie, bujaki, cymbergaje, urządzenia sprawnościowe.

Nie zabraknie także pamiątek, balonów, zabawek dla najmłodszych, popcornu i cukrowej waty.

Europark Krasnal – wielokrotnie doceniany i nagradzany za różnorodność i ciekawe urządzenia polski, rodzinny lunapark, działający już na rynku od ponad 30 lat.

Krasnal Europark to wesołe miastwczko, prowadzone przez Państwa A.M.Zielińskich.

Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss, różnorodność ofertowa – dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce.

Lunapark miał również swój epizod poza granicami naszego kraju w Estonii i był to do tej pory jedyny taki przypadek kiedy polskie wesołe miasteczko zdecydowało się z sukcesem odwiedzić inny kraj i przenieść się z całym taborem poza granice Polski !

COOLerski Europark Krasnal we Włocławku przez 4 dni od 31 maja do 3 czerwca 2018 na placu przy ulicy Broniewskiego codziennie od 11:00 do późnych godzin wieczornych.