Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

Zakończył się cykl wiosennych spotkań Prezydenta Włocławka z mieszkańcami

Na siedmiu spotkaniach, które odbyły się na poszczególnych osiedlach Włocławka, Prezydent Marek Wojtkowski spotkał się z mieszkańcami prezentując te inwestycje w infrastrukturę, które zostały już zrealizowane i zapoznał włocławian z najbliższymi planami dotyczącymi m.in. tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego.

Frekwencja dopisała. Włocławianie pokazali, że doceniają dotychczasową pracę samorządu Włocławka, i że chcą rozmawiać o planach na przyszłość. Mieszkańcy licznie stawili się na spotkania. Rozmawiano m.in. o bezpieczeństwie w poszczególnych rejonach miasta, inwestycjach drogowych, komunikacji miejskiej, rewitalizacji czy kwestiach mieszkaniowych. Każdemu ze spotkań towarzyszyły multimedialne prezentacje, m.in. dotyczące konkretnych osiedli.

Pragnę serdecznie podziękować mieszkańcom za obecność na spotkaniach. Włocławianie po raz kolejny udowodnili, że czują więź ze swoim miastem i że chcą rozmawiać o Włocławku – zarówno o jego blaskach, jak i bolączkach. To były bardzo konstruktywnie spędzone godziny, a w najbliższym czasie będziemy chcieli zaprosić na podsumowanie tegorocznych spotkań – mówi prezydent Włocławka Marek Wojtkowski.

Przypomnijmy, że spotkania Prezydenta Włocławka z mieszkańcami odbyły się w: Liceum Ogólnokształcącym nr II przy ul. Uroczej 3, Kawiarni Obywatelskiej przy ul. 3 Maja 9, Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Wiejskiej 29, Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Szkolnej 13, Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Wyspiańskiego 3, Zespole Szkół nr 8 przy ul. Willowej 8 oraz Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Żytniej 47.