Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

Sportowy weekend z OSiR

Bardzo atrakcyjnie zapowiada się najbliższy „Weekend na sportowo z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Włocławku”.

Od piątku do niedzieli dzięki atrakcjom Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku z pewnością nie będzie można się nudzić. Przewidziano atrakcję dla miłośników sportu, rekreacji a także zwiedzić będzie można obiekty OSiRu.

Już w najbliższy piątek na stadionie Piłkarsko – Lekkoatletycznym odbędzie się mecz w ramach eliminacji Mistrzostw Świata kobiet. Mecz rozpocznie się o godz. 17.30 a bezpłatne bilety rozprowadzane są przez OSiR w Informacji Turystycznej przy ulicy Warszawskiej 11/13.

Przed meczem swoje stoisko wystawi Informacja Turystyczna, w którym do nabycia będą akcesoria dla kibiców: cylindry, szaliki, flagi i trąbki oraz pamiątkowe gadżety Włocławka. Wszystkich kibiców zapraszamy do wejścia na stadion od strony ul. Okrężnej.

Dzień później, w sobotę 7 kwietnia OSiR już po raz kolejny organizuje rajd rowerowy w rocznicę śmierci pani Agnieszki Sobańskiej, wieloletniej dyrektor Informacji Turystycznej. Tym razem rozpoczęcie nastąpi o godz. 9:00 na początku drogi rowerowej na Rybnice, następnie zaplanowano postój nad jeziorem Wikaryjskim, Warząchewka – Gołaszewo – Czerniewice – Stare Nakonowo – Łagiewniki – zakończenie dzielnica Michelin ok. godz. 15:00.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rajdzie zapraszamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej, ul. Warszawska 11/13, tel. 54 411 27 57, do czwartku w godzinach od 8.00 do 17.00.

W niedzielę, 8 kwietnia w godz. 10.00-15.00 Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na dzień otwarty. W tym dniu będzie można zwiedzić obiekty OSiR, które otwarte będę dla zwiedzających. Zwiedzić będzie można Halę Mistrzów, Halę Sportowo – Widowiskową, Stadion Piłkarsko – Lekkoatletyczny, Przystań Wodną na Rzece Wiśle oraz Przystań na Zalewie Włocławskim.