Wiadomości - strona główna

MPEC dba o włocławskie „Agatki”

Podczas zorganizowanego w dniu 7 marca 2018 r briefingu prasowego, na którym obecni byli przedstawiciele Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych i Dróg we Włocławku doszło do symbolicznego przekazania odzieży ochronnej dla „Agatek”, czyli osób które dbają o bezpieczeństwo najmłodszych włocławian na przejściach dla pieszych przy szkołach podstawowych i przedszkolach.

Po spotkaniu prasowym, na ręce dyrektor MZUKiD, p. Doroty Cecot oraz wicedyrektora, p. Tomasza Smolińskiego przekazano kilkanaście kompletów odzieży składających się ze spodni, koszulek polo, bluz, kurtek oraz czapek, szalików i rękawiczek.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej dba przede wszystkim o komfort termiczny mieszkańców Włocławka korzystających z naszej sieci. Dbamy również o ciepło osób, które na co dzień są widoczne na ulicach Włocławka, i które wykonują bardzo dobrą pracę, ponieważ dbają o bezpieczeństwo naszych dzieci zapewniając im bezpieczne dotarcie do szkoły. Te osoby często pracują w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, dlatego też MPEC postanowił ufundować ciepłe stroje które poprawią ich warunki pracy. – powiedział Jacek Kuźniewicz, prezes MPEC.

MZUKiD dziękuje prezesowi MPEC, p. Jackowi Kuźniewiczowi za przekazanie odzieży dla strażników szkolnych i z tego tytułu wyraża swoją wdzięczność za okazaną pomoc – tymi słowami dyrektor, p. Dorota Cecot dziękowała za przekazanie ubiorów.