Wiadomości - strona główna

Wystartowała kampania: „1% zostawiam we Włocławku”

W 2017 roku włocławskie Organizacje Pożytku Publicznego dzięki hojności podatników z Włocławka i okolic otrzymały wsparcie w wysokości 605 167 tysięcy złotych z 1% podatku. To bardzo duża kwota, ale jesteśmy przekonani, że dzięki staraniom możemy przebić tę sumę!

We Włocławku mamy 29 powodów, aby przekazać jeden procent podatku. To niesamowite i godne zaufania organizacje, które każdego dnia sprawiają, że nasze miasto jest jeszcze piękniejsze. Mniejsze organizacje pozarządowe mogą liczyć tylko na nasze wsparcie, bo działają dla nas i naszych sąsiadów. Działajmy lokalnie wspierajmy naszych!

Przekazanie 1% podatku dochodowego to jeden z najprostszych sposobów na wsparcie ważnych społecznie działań. To także świadoma inwestycja w przyszłość i wkład wniesiony w rozwój otoczenia, w którym żyjemy. Pozornie niewielka kwota stanowi każdego roku poważną część środków, jakimi dysponują lokalne fundacje i stowarzyszenia.

Kampania promująca przekazywanie 1% podatku na włocławskie Organizacje Pożytku Publicznego będzie prowadzona do końca kwietnia br.