Kultura - strona główna powiat Lipnowski - Wiadomości powiat Toruński - Wiadomości Wiadomości - strona główna Włocławek - kultura Włocławek - wiadomości

IV Festiwal Smaków Food Trucków we Włocławku

IV Festiwal Smaków Food Trucków we Włocławku

 
IV Festiwal Smaków Food Trucków – jemy i bawimy się w czerwcowy weekend we Włocławku w ramach Dni Miasta!

 Co: IV Festiwal Smaków Food Trucków we Włocławku

Kiedy: 15-16.06.2019

Gdzie: Bulwary, przy scenie głównej

Sezon foodtruckowy trwa w najlepsze! W czerwcowy weekend zapraszamy na Bulwary na pełen atrakcji Festiwal Smaków Food Trucków.

Od soboty do niedzieli uczestników będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą tu nawet z odległych zakątków Polski.

Na festiwalu nie zabraknie streetfoodowej klasyki: burgerów i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znajdą się mniej i bardziej pikantne dania meksykańskie, nowojorskie pastrami, specjały kuchni chińskiej, gruzińskiej i wiele więcej.

Food trucki obok sycących dań zaserwują także pyszne desery i słodkości. Wśród nich będą m.in. hiszpańskie churrosy, prawdziwe amerykańskie donuty, lody naturalne i gofry wypełnione dodatkami po brzegi. Nie zabraknie również piwa. Czy ktoś zna lepszy sposób na słodkie spędzenie weekendu?

IV Festiwal Smaków Food Trucków obok pysznego jedzenia szykuje także moc atrakcji pod chmurką.

Dorosłych gości festiwalu zachęcamy do wzięcia udziału w pasjonującej grze terenowej i zawodach jedzenia na czas. Zapowiada się dużo dobrych emocji! Ci, którzy będą szukali chwili wytchnienia, na pewno znajdą ją w strefie chill-outu wypełnionej leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. Podczas imprezy wybierzemy także głosami uczestników najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na IV Festiwal Smaków Food Trucków we Włocławku w ramach Dni Miasta w sobotę i niedzielę, 15 i 16 czerwca. Każdego dnia festiwal rozpoczyna się o godzinie 12:00 i trwa aż do 22:30! Wstęp bezpłatny.

Więcej na:

www.facebook.com/events/598446794004167/