powiat Lipnowski - Wiadomości

Targi Turystyczne WYPOCZYNEK 2018

W dniach 24-25 marca w centrum Targowym Park w Toruniu odbyły się Targi Turystyczne WYPOCZYNEK 2018, podczas których zaprezentowały się miasta i regiony turystyczne, biura podróży, hotele i pensjonaty.

Targi były idealnym miejscem do zaprezentowania swojej oferty turystycznej, przedstawienia ciekawych miejsc gdzie można atrakcyjnie spędzić czas. Swoje stoisko promocyjne zorganizował także Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko- Pomorskiego, prezentując gościom -licznie odwiedzającym Targi ofertę turystyczną województwa kujawsko-pomorskiego.

Materiały promocyjne w tym ulotki, gadżety i foldery przekazał także Urząd Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą. Przesłane materiały przybliżyły potencjalnym turystom nie tylko niezwykłą i ciekawą historię naszego miasta, ale także zaprezentowały urokliwe miejsca i ciekawe zabytki, które turyści w nadchodzącym sezonie wakacyjnym mogą zobaczyć w naszej gminie.