powiat Lipnowski - Wiadomości

Wspólne spotkanie Burmistrza z Wędkarzami

W dniu 17 marca o godzinie 17.00 w Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK” odbyło się uroczyste spotkanie Burmistrza Jacka Waśko z wędkarzami z Koła 105 Polskiego Związku Wędkarskiego Dobrzyń nad Wisłą, Okręg Mazowiecki.

Wspólne spotkanie zorganizowano w ramach obchodzonego w dniu 19 marca Dnia Wędkarza. Uroczystość rozpoczęło wystąpienie Burmistrza Jacka Waśko, który na ręce Prezesa Koła Wędkarskiego 105 Piotra Kaczmarka złożył podziękowania wszystkim wędkarkom i wędkarzom skupionym w tymże stowarzyszeniu za zaangażowanie i poświecenie jakie członkowie wkładają w funkcjonowanie Koła.

Burmistrz życzył także aby nadchodzący sezon wędkarski przyniósł mnóstwo wędkarskich emocji i jak najwięcej okazji do relaksu nad wodą, pogody ducha i niezmąconej radości z uprawiania swojego hobby. Padły także życzenia zdrowia,pomyślności i szczęścia zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Następnie głos zabrał Prezes Piotr Kaczmarek, który podziękował Burmistrzowi za wspólne inicjatywy, które były i są nadal podejmowane oraz z sukcesem realizowane m.in. organizację zawodów wędkarskich o Puchar Burmistrza, czy zorganizowanie konkursu plastycznego z okazji Dnia Wędkarza, a w czerwcu wspólną organizację Dnia Dziecka.

Wyraził także uznanie za duże wsparcie i pomoc, które Koło otrzymuje od obecnego włodarza.Po części oficjalnej zaproszono wszystkich na wspólny poczęstunek.