Piątek 22 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tomasz, Maurycy
Najnowsze wiadomości: Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami Twórcy ludowi w Żninie W piątek autobusem pojedziemy bez biletu Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki” IV Włocławski targ z darami lata  Projekt „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Zawody wędkarskie o Puchar Radziejowskiego Kapelana Policji
Sport

Zawody wędkarskie o Puchar Radziejowskiego Kapelana Policji
24 września 2014 r. 10:52

Zawody wędkarskie o Puchar Radziejowskiego Kapelana Policji

Na stawie w Smarglinie odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Kapelana Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie ks. Zbigniewa Cabańskiego. W zmaganiach zorganizowanych przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów wzięli udział mundurowi oraz członkowie ich rodzin.

Zawody rozegrano na stawie w Smarglinie. Na starcie imprezy zameldowało się 16 zawodników. Zmagania trwały od 8 rano do 12. Każdy z zawodników mógł łowić na dwie wędki, na wylosowanym wcześniej stanowisku. Po zawodach nastąpiło komisyjne ważenie złowionych ryb. Komisji sędziowskiej przewodził Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie mł.insp. Sławomir Kosiński.

Puchary ufundował kapelan radziejowskiego garnizonu ks. Zbigniew Cabański.  Pierwsze miejsce w kategorii „Senior” zajął Paweł Tomaszewski. W kategorii „Junior” zwyciężył Jakub Prośniewski.

Za złowienie największej ryby nagrodę od Komendanta mł.insp. Sławomira Kosińskiego otrzymał Paweł Tomaszewski.

Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów w Radziejowie asp. szt. Piotr Lewandowski wręczył wszystkim uczestnikom zawodów dyplomy oraz nagrody. Na zakończenie przyszedł czas na kiełbaski z grilla i opowieści o złowionych rybach.

W poszczególnych kategoriach klasyfikacja wyglądała następująco:

kategoria „Junior”:
      1.Jakub Prośniewski;
      2..Jakub Lewandowski;
      3. Jakub Zachwieja;
      4. Michał Tomaszewski

kategoria „Senior”:

1.        Paweł Tomaszewski

2.        Ryszard Stasiak;
3.        Michał Rogowski.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony