Piątek 22 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tomasz, Maurycy
Najnowsze wiadomości: Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami Twórcy ludowi w Żninie W piątek autobusem pojedziemy bez biletu Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki” IV Włocławski targ z darami lata  Projekt „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Zaproszenie na bal przebierańców w Radziejowie
Kultura

Zaproszenie na bal przebierańców w Radziejowie
29 stycznia 2014 r. 08:34

Zaproszenie na bal przebierańców w Radziejowie

Przebierz się za kogo chcesz, by na „Skarpę” na bal wejść!!!

Serdecznie zapraszamy na bal przebierańców do Restauracji „ Na Skarpie” w Radziejowie już w najbliższy piątek 31 stycznia. Zapowiada się świetna zabawa przy muzyce na żywo. To właśnie tego wieczoru możesz zostać kim chcesz! Wystarczy dać się ponieść wyobraźni.

Wstęp 8 zł, a dla przebierańców bezpłatny! Dla najlepszych przewidziana nagroda! Najciekawszy i najbardziej pomysłowy strój zostanie nagrodzony zaproszeniem na "Bal karnawałowy". Możliwość rezerwacji stolików pod numerem: 885 497 497.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony