Piątek 22 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tomasz, Maurycy
Najnowsze wiadomości: Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami Twórcy ludowi w Żninie W piątek autobusem pojedziemy bez biletu Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki” IV Włocławski targ z darami lata  Projekt „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Zakończmy wakacje z Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
Kultura

Zakończmy wakacje z Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
26 sierpnia 2015 r. 11:31

Zakończmy wakacje z Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim serdecznie zaprasza słuchaczy Radia HiT i mieszkańców Aleksandrowa Kujawskiego na koncert, który pożegna wakacje 2015 roku. Już 29 sierpnia br. - w sobotę o godz. 19-tej wystąpi dla Państwa Henya. Koncert: "Już nigdy ... Największe przeboje dwudziestolecia międzywojennego" odbędzie się na plenerowej scenie MCK.

Nieco wcześniej tego samego dnia (godz. 17-ta) dla dzieci i młodzieży odbędzie się piknik edukacyjny "Sieciaki.pl na wakacjach!", realizowany w ramach programu Fundacji Dzieci Niczyje i Fundacji Orange. Przyjdźcie i dowiedzcie się  jak bezpiecznie surfować w internecie. Będzie można zagrać w sieciowe kapsle, posłuchać muzyki, zobaczyć ciekawe materiały edukacyjne i wziąć udział w konkursach.

 

 

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony