Poniedziałek 19 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Arnold, Konrad, Marceli
Najnowsze wiadomości: Akcja pomocy prawnej dla osób pokrzywdzonych przestępstwem Odblaskowi goście we włocławskiej komendzie Podaruj jeden procent organizacji z regionu Feryjne weekendy z Wzorcownią „Kłamstwo” na scenie Rodzinna drużyna z Włocławka uhonorowana w konkursie Kuratora Oświaty Otwarte Mistrzostwa Aeroklubu Włocławskiego Modeli Szybowców Halowych w klasie F1N 2018 Rok Stanisława Zagajewskiego we Włocławku. Dwie znakomite wystawy w jednym miejscu Marszałkowski program wsparcia seniorów, skorzystają też włocławianie Samorząd Włocławka dofinansowuje doskonalenie zawodowe nauczycieli
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Zakończmy wakacje z Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
Kultura

Zakończmy wakacje z Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
26 sierpnia 2015 r. 11:31

Zakończmy wakacje z Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim serdecznie zaprasza słuchaczy Radia HiT i mieszkańców Aleksandrowa Kujawskiego na koncert, który pożegna wakacje 2015 roku. Już 29 sierpnia br. - w sobotę o godz. 19-tej wystąpi dla Państwa Henya. Koncert: "Już nigdy ... Największe przeboje dwudziestolecia międzywojennego" odbędzie się na plenerowej scenie MCK.

Nieco wcześniej tego samego dnia (godz. 17-ta) dla dzieci i młodzieży odbędzie się piknik edukacyjny "Sieciaki.pl na wakacjach!", realizowany w ramach programu Fundacji Dzieci Niczyje i Fundacji Orange. Przyjdźcie i dowiedzcie się  jak bezpiecznie surfować w internecie. Będzie można zagrać w sieciowe kapsle, posłuchać muzyki, zobaczyć ciekawe materiały edukacyjne i wziąć udział w konkursach.

 

 

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony