Sobota 16 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Albina, Zdzisław
Najnowsze wiadomości: Mistrzostwa Włocławka w szachach w ramach Liceliady. JASEŁKA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODST. W SZPETALU GÓRNYM BUDŻET NA 2018 ROK W POWIECIE LIPNOWSKIM JEDNOGŁOŚNIE UCHWALONY WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Z sądowym zakazem kierował samochodem
Wiadomości

Z sądowym zakazem kierował samochodem
19 września 2017 r. 07:03

Policjanci z Piotrkowa Kujawskiego zatrzymali  57-latka kierującego  fiatem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ciążący na mężczyźnie  sześcioletni sądowy zakaz kierowania.

Do zatrzymania doszło w niedizelę około 18:00 na ulicy 1-go Maja w Piotrkowie Kujawskim. Policjanci z miejscowego posterunku zatrzymali do kontroli osobowego fiata. Za kierownicą siedział 57-latek z powiatu konińskiego. Okazało się, iż mężczyzna nie powinien jechać. Miał bowiem  sześcioletni sądowy zakaz kierowania, obowiązujący do 2018r.
Teraz ponownie  trafi przed oblicze sędziego, który zdecyduje o karze. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony