Wtorek 20 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Aleksandra, Klaudia, Anatol
Najnowsze wiadomości: MZOZ zaprasza na terapię Podsumowanie Wielkanocnej Zbiórki Żywności we Włocławku Trwają Dni Otwarte ECDL Szkoły świętują setną rocznicę odzyskania niepodległości. Publikujemy galerie z wydarzeń Włocławskie Spotkania Skrzypcowe w Programie "Niepodległa" Ministerstwa Kultury W kwietniu we Włocławku odbędzie się ogólnopolska, branżowa konferencja W okresie świątecznym będzie kursowała linia P W sobotę i niedzielę zapraszamy na Włocławski Jarmark Wielkanocny Interpelacja Wojciecha Jaranowskiego do Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Remont kanalizacji sanitarnej przy ul. Łęgskiej 45 we Włocławku
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ XIX Rajd Powstania Styczniowego
Kultura

XIX Rajd Powstania Styczniowego
18 stycznia 2012 r. 19:13

XIX Rajd Powstania Styczniowego

Organizatorem XIX Rajdu Powstania Styczniowego jest Kujawski Oddział PTTK we Włocławku oraz Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej.

Celem rajdu jest uczczenie 149 rocznicy Powstania Styczniowego jak również poznanie miejsc związanych z Powstaniem Styczniowym we Włocławku.

Rajd odbędzie się 21 stycznia 2012r. Rozpocznie się o godz.10.00, zbiórką uczestników na Starym Rynku przy Kościele Farnym. Trasa rajdu rozpocznie się od zwiedzania wystawy i prelekcji o Powstaniu Styczniowym na Kujawach w Muzeum Historii Włocławka przy ul.Szpichlernej, następnie uczestnicy przejdą na Plac Powstania Styczniowego i pod Pomnik Stanisława Bechiego przy starej hali OSiR. Kolejny etap rajdu to przejście na Cmentarz Komunalny ,gdzie przy grobie Izabeli Zbiegniewskiej nastąpi zakończenie imprezy ok.godz.14-tej.

Zgłoszenia uczestników ( listy z potwierdzonym ubezpieczeniem)przyjmowane są w Biurze Oddziału Kujawskiego PTTK we Włocławku przy ul. Słowackiego 1 a , lub mailowo poczta@wloclawek.pttk.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 stycznia 2011 r. Wpłata na rzecz samorealizacji imprezy wynosi 4,00 zł od osoby.

 Świadczenia organizatorów:

• pamiątkowy znaczek

• dyplomy dla drużyn

• nagrody dla drużyn za udział w konkursie nt Powstania Styczniowego na Kujawach

• przewodnictwo na trasie

Uwaga : Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. W przypadku rezygnacji z Rajdu wpisowe nie ulega zwrotowi. 

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony