Sobota 16 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Albina, Zdzisław
Najnowsze wiadomości: Mistrzostwa Włocławka w szachach w ramach Liceliady. JASEŁKA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODST. W SZPETALU GÓRNYM BUDŻET NA 2018 ROK W POWIECIE LIPNOWSKIM JEDNOGŁOŚNIE UCHWALONY WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ XIV Edycja warsztatów wokalnych -
Kultura

XIV Edycja warsztatów wokalnych -
17 stycznia 2012 r. 18:56

XIV Edycja warsztatów wokalnych -

Włocławski Ośrodek Edukacji i Promocji Kultury zaprasza na XIV edycję warsztatów wokalnych „Zupełnie inna rozmowa”. Zajęcia tradycyjnie poprowadzą: Elżbieta Zapendowska – nauczyciel śpiewu, specjalista od emisji głosu, od lat współpracuje z najwybitniejszymi wokalistami oraz Andrzej Głowacki – reżyser.

 Uzdolnioną muzycznie młodzież zapraszamy na przesłuchania kwalifikujące, które odbędą się 31 stycznia 2012 r. o godz. 15:00 we Włocławskim Ośrodku Edukacji i Promocji Kultury, ul. Wojska Polskiego 13. Kwalifikacje zadecydują o udziale w warsztatach. Na przesłuchania należy przygotować jeden lub dwa utwory wokalny w języku polskim (akompaniament własny lub podkład na CD lub DVD). Zgłoszenie przyjmujemy do 29 stycznia 2012 r. (można wysłać mailem).

Udział w warsztatach w dniach: 22.02. – 25.02. 2012 r. jest odpłatny. Karta zgłoszenia i szczegółowe informacje na www.wok.wloclawek.pl.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony