Piątek 22 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tomasz, Maurycy
Najnowsze wiadomości: Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami Twórcy ludowi w Żninie W piątek autobusem pojedziemy bez biletu Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki” IV Włocławski targ z darami lata  Projekt „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Wyróżnienia, pokój i sprzęt dla radziejowskiej policji
Wiadomości

Wyróżnienia, pokój i sprzęt dla radziejowskiej policji
3 marca 2015 r. 11:55

Wyróżnienia, pokój i sprzęt dla radziejowskiej policji

Radziejowski Komendant Policji przekazał pokój do dyspozycji miejscowych związkowców. Natomiast o wyposażenie pomieszczenia w sprzęt komputerowy postarał się Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa kujawsko-pomorskiego, przekazując nowego laptopa wraz z urządzeniem wielofunkcyjnym. W trakcie spotkania wyróżniono także długoletnich policyjnych związkowców.

W Komendzie Powiatowej Policji w Radziejowie odbyła się szczególna dla policyjnych związkowców uroczystość. Decyzją Komendanta Powiatowego mł.insp. Sławomira Kosińskiego przekazano w ich użytkowanie pokój w budynku komendy. Pomieszczenie w nowego laptopa oraz urządzenie wielofunkcyjne wyposażyli Związkowcy z ZW NSZZ Policjantów w Bydgoszczy. Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Jarosław Hermański, oraz jego zastępca Jerzy Kostrzewski przekazali sprzęt na ręce Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów w Radziejowie Piotra Lewandowskiego. Nowoczesny sprzęt usprawni wzajemną komunikację, a także dokumentowanie prowadzonej przez funkcjonariuszy działalności związkowej. Został on zakupiony ze środków własnych zarządu wojewódzkiego.

W trakcie spotkania na wniosek Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów asp.szt. Piotra Lewandowskiego wręczono także pamiątkowe grawery za długoletnią służbę w Policji. Wyróżnienia te otrzymali: st. asp Grzegorz Woźniak za 30 lat służby; nadkom. Piotr Brzeziński za 25 lat służby; st.asp. Sławomir Płaczkowski za 20 lat służby; asp. Marek Barański za 15 lat służby; asp. Jarosław Lipiński za 15 lat służby.

Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Radziejowie serdecznie dziękuje Zarządowi Wojewódzkiemu w Bydgoszczy oraz Komendantowi Powiatowemu Policji w Radziejowie za okazane wsparcie.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony