Wtorek 20 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Aleksandra, Klaudia, Anatol
Najnowsze wiadomości: MZOZ zaprasza na terapię Podsumowanie Wielkanocnej Zbiórki Żywności we Włocławku Trwają Dni Otwarte ECDL Szkoły świętują setną rocznicę odzyskania niepodległości. Publikujemy galerie z wydarzeń Włocławskie Spotkania Skrzypcowe w Programie "Niepodległa" Ministerstwa Kultury W kwietniu we Włocławku odbędzie się ogólnopolska, branżowa konferencja W okresie świątecznym będzie kursowała linia P W sobotę i niedzielę zapraszamy na Włocławski Jarmark Wielkanocny Interpelacja Wojciecha Jaranowskiego do Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Remont kanalizacji sanitarnej przy ul. Łęgskiej 45 we Włocławku
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Wybierz kandydata do Nagrody Prezydenta Włocławka w sferze kultury
Kultura

Wybierz kandydata do Nagrody Prezydenta Włocławka w sferze kultury
22 kwietnia 2014 r. 07:47

Wybierz kandydata do Nagrody Prezydenta Włocławka w sferze kultury

Do piątku 25 kwietnia można zgłaszać kandydatów do Nagrody Prezydenta Włocławka w sferze kultury.

W maju zbierze się specjalnie powołana kapituła, którą tworzyć będą przedstawiciele instytucji i stowarzyszeń kultury oraz laureaci nagród z lat ubiegłych. To ona zdecyduje do kogo trafią nagrody i wyróżnienia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. W drugiej połowie maja odbędzie się Święto Kultury, podczas którego nagrody zostaną wręczone. A przyznane będą w trzech kategoriach: twórcy, wydarzenie i Odkrycie Roku.

Kandydatów do nagród mogą zgłaszać wszyscy zainteresowani za pomocą formularza: http://www.wloclawek.pl/aktualnosci/13007_50430.html. Do 25 kwietnia wniosek należy dostarczyć lub przesłać do ratusza do Wydziału Kultury i Sportu, bądź elektronicznie na adres: kultura@um.wloclawek.pl.

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony