Sobota 16 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Albina, Zdzisław
Najnowsze wiadomości: Mistrzostwa Włocławka w szachach w ramach Liceliady. JASEŁKA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODST. W SZPETALU GÓRNYM BUDŻET NA 2018 ROK W POWIECIE LIPNOWSKIM JEDNOGŁOŚNIE UCHWALONY WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Wybierz kandydata do Nagrody Prezydenta Włocławka w sferze kultury
Kultura

Wybierz kandydata do Nagrody Prezydenta Włocławka w sferze kultury
22 kwietnia 2014 r. 07:47

Wybierz kandydata do Nagrody Prezydenta Włocławka w sferze kultury

Do piątku 25 kwietnia można zgłaszać kandydatów do Nagrody Prezydenta Włocławka w sferze kultury.

W maju zbierze się specjalnie powołana kapituła, którą tworzyć będą przedstawiciele instytucji i stowarzyszeń kultury oraz laureaci nagród z lat ubiegłych. To ona zdecyduje do kogo trafią nagrody i wyróżnienia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. W drugiej połowie maja odbędzie się Święto Kultury, podczas którego nagrody zostaną wręczone. A przyznane będą w trzech kategoriach: twórcy, wydarzenie i Odkrycie Roku.

Kandydatów do nagród mogą zgłaszać wszyscy zainteresowani za pomocą formularza: http://www.wloclawek.pl/aktualnosci/13007_50430.html. Do 25 kwietnia wniosek należy dostarczyć lub przesłać do ratusza do Wydziału Kultury i Sportu, bądź elektronicznie na adres: kultura@um.wloclawek.pl.

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony