Środa 18 października 2017 r., Imieniny obchodzą Juliana, Łukasza, Bogumiła
Najnowsze wiadomości: UROCZYSTE OTWARCIE 2 DOMÓW DZIECKA W LUBIENIU KUJAWSKIM KONCERT PAPIESKI 2017 - FOTOGALERIA Święto turystyki w sercu Borów Tucholskich Zagraj na ukulele z podpisem księcia „Moja piwnica - moja dzielnica” Włocławscy pedagodzy wśród liderów edukacji w regionie Pod patronatem Prezydenta Włocławka. Decydujesz, pomagamy Wyniki III Festiwalu Piosenki Religijnej w Lubaniu Szkutnicy z włocławskiego „Elektryka” Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2017
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Wybierz kandydata do Nagrody Prezydenta Włocławka w sferze kultury
Kultura

Wybierz kandydata do Nagrody Prezydenta Włocławka w sferze kultury
22 kwietnia 2014 r. 07:47

Wybierz kandydata do Nagrody Prezydenta Włocławka w sferze kultury

Do piątku 25 kwietnia można zgłaszać kandydatów do Nagrody Prezydenta Włocławka w sferze kultury.

W maju zbierze się specjalnie powołana kapituła, którą tworzyć będą przedstawiciele instytucji i stowarzyszeń kultury oraz laureaci nagród z lat ubiegłych. To ona zdecyduje do kogo trafią nagrody i wyróżnienia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. W drugiej połowie maja odbędzie się Święto Kultury, podczas którego nagrody zostaną wręczone. A przyznane będą w trzech kategoriach: twórcy, wydarzenie i Odkrycie Roku.

Kandydatów do nagród mogą zgłaszać wszyscy zainteresowani za pomocą formularza: http://www.wloclawek.pl/aktualnosci/13007_50430.html. Do 25 kwietnia wniosek należy dostarczyć lub przesłać do ratusza do Wydziału Kultury i Sportu, bądź elektronicznie na adres: kultura@um.wloclawek.pl.

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony