Sobota 16 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Albina, Zdzisław
Najnowsze wiadomości: Mistrzostwa Włocławka w szachach w ramach Liceliady. JASEŁKA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODST. W SZPETALU GÓRNYM BUDŻET NA 2018 ROK W POWIECIE LIPNOWSKIM JEDNOGŁOŚNIE UCHWALONY WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Włocławek upamiętnił IV rocznicę katastrofy Smoleńskiej
Wiadomości

Włocławek upamiętnił IV rocznicę katastrofy Smoleńskiej
10 kwietnia 2014 r. 11:03

Włocławek upamiętnił IV rocznicę katastrofy Smoleńskiej

Dziś przedstawiciele władz miejskich Włocławka złożyli kwiaty pod tablicą pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej.

Dziś o godz.12.00, w rocznicę katastrofy lotniczej w Smoleńsku, przedstawiciele władz miejskich Włocławka złożyli kwiaty u stóp bazyliki katedralnej, pod tablicą pamięci ofiar katastrofy.  

Płyta z brązu o wymiarach 100 na 108 cm została zawieszona na zachodniej ścianie włocławskiej katedry. Na płycie wyryty jest napis: "Pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej 10 IV 2010 Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego, Jego Małżonki Marii oraz 94 osób tworzących delegację narodu polskiego udającą się na 70. rocznicę mordu katyńskiego". Wyżej umieszczono krzyż i godło państwowe.

(red.)

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony