Wtorek 20 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Aleksandra, Klaudia, Anatol
Najnowsze wiadomości: MZOZ zaprasza na terapię Podsumowanie Wielkanocnej Zbiórki Żywności we Włocławku Trwają Dni Otwarte ECDL Szkoły świętują setną rocznicę odzyskania niepodległości. Publikujemy galerie z wydarzeń Włocławskie Spotkania Skrzypcowe w Programie "Niepodległa" Ministerstwa Kultury W kwietniu we Włocławku odbędzie się ogólnopolska, branżowa konferencja W okresie świątecznym będzie kursowała linia P W sobotę i niedzielę zapraszamy na Włocławski Jarmark Wielkanocny Interpelacja Wojciecha Jaranowskiego do Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Remont kanalizacji sanitarnej przy ul. Łęgskiej 45 we Włocławku
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Włocławek upamiętnił IV rocznicę katastrofy Smoleńskiej
Wiadomości

Włocławek upamiętnił IV rocznicę katastrofy Smoleńskiej
10 kwietnia 2014 r. 11:03

Włocławek upamiętnił IV rocznicę katastrofy Smoleńskiej

Dziś przedstawiciele władz miejskich Włocławka złożyli kwiaty pod tablicą pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej.

Dziś o godz.12.00, w rocznicę katastrofy lotniczej w Smoleńsku, przedstawiciele władz miejskich Włocławka złożyli kwiaty u stóp bazyliki katedralnej, pod tablicą pamięci ofiar katastrofy.  

Płyta z brązu o wymiarach 100 na 108 cm została zawieszona na zachodniej ścianie włocławskiej katedry. Na płycie wyryty jest napis: "Pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej 10 IV 2010 Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego, Jego Małżonki Marii oraz 94 osób tworzących delegację narodu polskiego udającą się na 70. rocznicę mordu katyńskiego". Wyżej umieszczono krzyż i godło państwowe.

(red.)

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony