Piątek 22 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tomasz, Maurycy
Najnowsze wiadomości: Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami Twórcy ludowi w Żninie W piątek autobusem pojedziemy bez biletu Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki” IV Włocławski targ z darami lata  Projekt „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Weekendowe III Ciechocińskie Dni Słuchu
Wiadomości

Weekendowe III Ciechocińskie Dni Słuchu
9 maja 2014 r. 10:17

Weekendowe III Ciechocińskie Dni Słuchu

W najbliższy weekend tj. 10 i 11 maja w Ciechocinku odbędzie się akcja plenerowa: III Ciechocińskie Dni Słuchu€ zorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Protetyków Słuchu i Urząd Miejski w Ciechocinku.

Akcja realizowana jest w ramach kampanii społecznej "Usłyszeć Świat - usłysz wszystkie odcienie dźwięków"€. Patronat honorowy nad akcją objął Burmistrz Miasta Ciechocinek Pan Leszek Dzierżewicz. Podczas akcji do dyspozycji mieszkańców miasta i przebywających w nim kuracjuszy będzie specjalnie przygotowany do badania słuchu samochód należący do Partnera kampanii i akcji firmy Phonak Polska oraz testowe urządzenie stacjonarne. Każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami umożliwiającymi osobom mającym problemy ze słuchem na prawidłowe słyszenie. Serdecznie zapraszamy: sobota (10 maja) od godziny 12.00 do 19.00 niedziela (11 maja) od godziny 10.00 do 16.00.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony