Wtorek 20 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Aleksandra, Klaudia, Anatol
Najnowsze wiadomości: MZOZ zaprasza na terapię Podsumowanie Wielkanocnej Zbiórki Żywności we Włocławku Trwają Dni Otwarte ECDL Szkoły świętują setną rocznicę odzyskania niepodległości. Publikujemy galerie z wydarzeń Włocławskie Spotkania Skrzypcowe w Programie "Niepodległa" Ministerstwa Kultury W kwietniu we Włocławku odbędzie się ogólnopolska, branżowa konferencja W okresie świątecznym będzie kursowała linia P W sobotę i niedzielę zapraszamy na Włocławski Jarmark Wielkanocny Interpelacja Wojciecha Jaranowskiego do Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Remont kanalizacji sanitarnej przy ul. Łęgskiej 45 we Włocławku
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Warsztaty tworzenia bukietów z bibuły w najbliższą sobotę
Kultura

Warsztaty tworzenia bukietów z bibuły w najbliższą sobotę
19 maja 2014 r. 07:19

Warsztaty tworzenia bukietów z bibuły w najbliższą sobotę

24 maja (sobota) br. o godz. 11.00 w Muzeum Etnograficznym przy ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6 we Włocławku odbędą się rodzinne warsztaty plastyczne „Bukiety kwiatowe rozkwitające w twoich dłoniach”. Zgłoszenia chęci udziału w zajęciach dokonuje się pod numerem telefonu 54-2323001. 

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza rodziców, opiekunów wraz z dziećmi w wieku 5–12 lat na warsztaty plastyczne pn. „Bukiety kwiatowe rozkwitające w twoich dłoniach” w ramach spotkań rodzinnych TRADYCJA W MUZEUM. Rodzinne warsztaty poprowadzi twórczyni ludowa Aleksandra Zawacka z Wichrowic, mistrzyni w dziedzinie zdobnictwa wnętrz. Artystka zaprezentuje sztukę wykonywania kwiatów z kolorowej bibuły – od prostych pojedynczych maków, chabrów, itp. – do misternych, barwnych kompozycji bukietowych. Koszt zajęć: 5 zł od osoby. Materiały zapewniają organizatorzy.

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony