Sobota 16 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Albina, Zdzisław
Najnowsze wiadomości: Mistrzostwa Włocławka w szachach w ramach Liceliady. JASEŁKA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODST. W SZPETALU GÓRNYM BUDŻET NA 2018 ROK W POWIECIE LIPNOWSKIM JEDNOGŁOŚNIE UCHWALONY WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Warsztaty tworzenia bukietów z bibuły w najbliższą sobotę
Kultura

Warsztaty tworzenia bukietów z bibuły w najbliższą sobotę
19 maja 2014 r. 07:19

Warsztaty tworzenia bukietów z bibuły w najbliższą sobotę

24 maja (sobota) br. o godz. 11.00 w Muzeum Etnograficznym przy ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6 we Włocławku odbędą się rodzinne warsztaty plastyczne „Bukiety kwiatowe rozkwitające w twoich dłoniach”. Zgłoszenia chęci udziału w zajęciach dokonuje się pod numerem telefonu 54-2323001. 

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza rodziców, opiekunów wraz z dziećmi w wieku 5–12 lat na warsztaty plastyczne pn. „Bukiety kwiatowe rozkwitające w twoich dłoniach” w ramach spotkań rodzinnych TRADYCJA W MUZEUM. Rodzinne warsztaty poprowadzi twórczyni ludowa Aleksandra Zawacka z Wichrowic, mistrzyni w dziedzinie zdobnictwa wnętrz. Artystka zaprezentuje sztukę wykonywania kwiatów z kolorowej bibuły – od prostych pojedynczych maków, chabrów, itp. – do misternych, barwnych kompozycji bukietowych. Koszt zajęć: 5 zł od osoby. Materiały zapewniają organizatorzy.

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony