Sobota 16 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Albina, Zdzisław
Najnowsze wiadomości: Mistrzostwa Włocławka w szachach w ramach Liceliady. JASEŁKA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODST. W SZPETALU GÓRNYM BUDŻET NA 2018 ROK W POWIECIE LIPNOWSKIM JEDNOGŁOŚNIE UCHWALONY WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ W Teatrze - Blondi na....Andrzejki!
Kultura

W Teatrze - Blondi na....Andrzejki!
26 listopada 2015 r. 21:11

W Teatrze - Blondi na....Andrzejki!

W ostatnią niedzielę listopada, tuż przed tradycyjnymi Andrzejkami, Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na autorski spektakl muzyczny toruńskich twórców: Jacka Pietruskiego i Krzysztofa Zaremby w wykonaniu aktorów Teatru Afisz pt: Blondi czyli wieczór u nieco Starszych Panów.

Blondi… to zabawne przedstawienie zbliżone klimatem do słynnego Kabaretu Starszych Panów i choć zbliżenie do kultowego już kabaretu dwóch twórców rozrywki telewizyjnej lat 50-tych i 60-tych XX wieku, Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego nie będzie wprost, autorzy mają nadzieję, że będzie równie sympatycznie… Blondi… może narozrabiać, wszak nie raz rozrabia w naszym realnym życiu, może uda się to załatwić z kulturą godnych Starszych Panów. Duża dawka humoru, wspaniałe piosenki i dobre samopoczucie gwarantowane! Warto zatem wybrać się na to Andrzejkowe przedstawienie!

W związku z tym, że spektakl będzie prezentowany na Scenie Kameralnej – liczba miejsc jest ograniczona! (ok. 70 osób).

Blondi czyli wieczór u nieco Starszych Panów 29 listopada 2015 r. godz. 17.00 W spektaklu bawią i śpiewają: Magdalena Kamińska, Karolina Liminowicz, Jacek Pietruski i Krzysztof Zaremba, który ponadto zasiądzie przy fortepianie.

Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 tel.: 54 231 47 66

DBKpowrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony