Wtorek 23 styczenia 2018 r., Imieniny obchodzą Maria, Ildefons, Rajmund
Najnowsze wiadomości: Prezydent Andrzej Duda w Ciechocinku Kamil Stoch najlepszym sportowcem Polski 2017 roku ZATRZYMANY GROŹNY PRZESTĘPCA Z ZARZUTAMI NOWY BUDYNEK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁOCŁAWKU OTWARTY Opady marznące I sesja Młodzieżowej Rady Miasta Dyżur radnych Pętla przy ul. Dębowej do rozbudowy Zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 6 Mecz eliminacji Mistrzostw Świata w koszykówce we Włocławku!!!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ W sobotę będą dostępne kolejne mobilne PSZOKi
Wiadomości

W sobotę będą dostępne kolejne mobilne PSZOKi
12 grudnia 2017 r. 14:45

W sobotę będą dostępne kolejne mobilne PSZOKi

Pierwsza grudniowa zbiórka w mobilnych punktach odbyła się 9 grudnia w godzinach od 8.00 do 14.00. Kolejna zaplanowana jest na 16 grudnia. Każdy kto posiada: niepotrzebne meble, zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny, świetlówki, baterie, akumulator będzie mógł zostawić je w wyznaczonych miejscach.

16 grudnia Mobilne Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych pojawią się przy: ul. Witoszyńskiej/ul. Grodzkiej, Zielonym Rynku (obok Hali SDH) i ul.
Ostrowskiej (pętla autobusowa).


Akcja Mobilne PSZOKi organizowana jest dla mieszkańców Włocławka. Jeżeli komuś nie odpowiadają terminy akcji, może skorzystać z Punktu Selektywnej Zbiórki przy ul. Komunalnej 4. Punkt ten czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony