Piątek 22 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tomasz, Maurycy
Najnowsze wiadomości: Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami Twórcy ludowi w Żninie W piątek autobusem pojedziemy bez biletu Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki” IV Włocławski targ z darami lata  Projekt „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ W Radziejowie odbył się rodzinny turniej siatkówki
Sport

W Radziejowie odbył się rodzinny turniej siatkówki
6 sierpnia 2014 r. 22:22

W Radziejowie odbył się rodzinny turniej siatkówki

W upalną niedzielę za sprawą Ogniska TKKF €žRadziejowianka€ w Radziejowie rozegrano rodzinny turniej w siatkówkę plażową, w którym udział wzięło sześć drużyn.

Drużyny grały każdy z każdym - wszystkie mecze były bardzo emocjonujące i wyczerpujące a rodziny miło spędziły czas. Jarosław i syn Piotr Mikołajczakowie zostali najlepszą rodzinną drużyną wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce turnieju zajęli Sebastian i syn Maciej Koziccy (Brześć), trzecie Patryk Głowacki i Krystian Piątek, czwarte Zbigniew i Mariusz Syroccy, piąte małżeństwo Katarzyna i Zbigniew Dzierżawscy, ostatnie miejsce Sylwester i córka Aleksandra Wojciechowscy. Organizator dziękując za udział zaprosza do ponownej rywalizacji za rok!

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony