Czwartek 23 listopada 2017 r., Imieniny obchodzą Adela, Felicyta, Klemens
Najnowsze wiadomości: GRAMY DLA KRYSTIANA -KONCERT CHARYTATYWNY W LUBIENIU KUJ. Bp Wiesław Śmigiel nowym biskupem toruńskim Uwaga kierowcy! - Utrudnienia w ruchu II Chodecki Bieg Charytatywny Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej zaprasza swoich pacjentów na kolejną „białą sobotę” w MZOZ Utrudnienia w ruchu w pozostałych częściach miasta Lekkoatletyka dla każdego RPO na nowoczesne szkolnictwo zawodowe Konkurs na plakat Niepodległej „Betlejem polskie” – wystawa w teatrze
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ W Radziejowie odbył się rodzinny turniej siatkówki
Sport

W Radziejowie odbył się rodzinny turniej siatkówki
6 sierpnia 2014 r. 22:22

W Radziejowie odbył się rodzinny turniej siatkówki

W upalną niedzielę za sprawą Ogniska TKKF €žRadziejowianka€ w Radziejowie rozegrano rodzinny turniej w siatkówkę plażową, w którym udział wzięło sześć drużyn.

Drużyny grały każdy z każdym - wszystkie mecze były bardzo emocjonujące i wyczerpujące a rodziny miło spędziły czas. Jarosław i syn Piotr Mikołajczakowie zostali najlepszą rodzinną drużyną wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce turnieju zajęli Sebastian i syn Maciej Koziccy (Brześć), trzecie Patryk Głowacki i Krystian Piątek, czwarte Zbigniew i Mariusz Syroccy, piąte małżeństwo Katarzyna i Zbigniew Dzierżawscy, ostatnie miejsce Sylwester i córka Aleksandra Wojciechowscy. Organizator dziękując za udział zaprosza do ponownej rywalizacji za rok!

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony