Sobota 16 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Albina, Zdzisław
Najnowsze wiadomości: Mistrzostwa Włocławka w szachach w ramach Liceliady. JASEŁKA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODST. W SZPETALU GÓRNYM BUDŻET NA 2018 ROK W POWIECIE LIPNOWSKIM JEDNOGŁOŚNIE UCHWALONY WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ VI Turniej Wiedzy o Sztuce "Podróże Plastyczne"
Kultura

VI Turniej Wiedzy o Sztuce "Podróże Plastyczne"
23 kwietnia 2014 r. 11:54

VI Turniej Wiedzy o Sztuce

25 kwietnia br. o godz. 10.00 w Galerii Sztuki Współczesnej przy ul. Miedzianej 2/4 odbędzie się finał 6. edycji projektu pn. Turniej Wiedzy o Sztuce „Podróże plastyczne”.

Turniej będzie miał formę zabawy gry o charakterze rywalizacji reprezentacji szkolnych. W tegorocznym turnieju wezmą udział dwuosobowe reprezentacje pięciu włocławskich szkół podstawowych nr: 3, 7, 18, 22, 23 oraz Szkoły Podstawowej w Cypriance. Wśród publiczności będzie po 5 uczniów z każdej, uczestniczącej w turnieju szkoły. Celem projektu edukacyjnego jest m.in. zwiększanie i rozwijanie zainteresowań kulturą i sztuką, upowszechnianie twórczości artystów włocławskiego środowiska plastycznego oraz stwarzanie możliwości do własnej ekspresji twórczej.

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony