Czwartek 23 listopada 2017 r., Imieniny obchodzą Adela, Felicyta, Klemens
Najnowsze wiadomości: GRAMY DLA KRYSTIANA -KONCERT CHARYTATYWNY W LUBIENIU KUJ. Bp Wiesław Śmigiel nowym biskupem toruńskim Uwaga kierowcy! - Utrudnienia w ruchu II Chodecki Bieg Charytatywny Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej zaprasza swoich pacjentów na kolejną „białą sobotę” w MZOZ Utrudnienia w ruchu w pozostałych częściach miasta Lekkoatletyka dla każdego RPO na nowoczesne szkolnictwo zawodowe Konkurs na plakat Niepodległej „Betlejem polskie” – wystawa w teatrze
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ VI Regaty Optysiowe
Sport

VI Regaty Optysiowe
7 września 2017 r. 06:40

VI Regaty Optysiowe

W dniach 9-10 września na Zalewie Włocławskim (przystań OSiR przy ulicy Płockiej) rozegrane zostaną żeglarskie regaty w klasie optymist w ramach Pucharu Polski grupy B.

Jest to szósta edycja sportowych Regat Optysiowych organizowanych przez Klub Sportowy AQUA Włocławek. W regatach rywalizować będą zawodnicy w wieku 7 -14 lat, żeglując na jednakowych łodziach. Zmagania będzie można oglądać z brzegu przy przystani OSiR przy ulicy Płockiej 187.

 Regaty objął patronatem Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski.

Zgłoszenia do regat przyjmowane będą w dniu 8 września w godz. 18.00-20.00 i 9 września w godz. 8.00-9.30.

Uroczyste rozpoczęcie regat odbędzie się w sobotę, 9 września o godz. 10.30. Zakończenie regat nastąpi w niedzielę, 10 września o godz. 15.50.

Strona regat: https://www.facebook.com/Regaty-Optysiowe-258810137966553/powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony